Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Fender...

Mi a véleményetek a Fender Squier Bullet Stratocaster gitárokról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyire én ismerem a gitárokat, lehet jó is....
2010. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
gyönyörűek *__*
2010. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom spórolj még egy kicsit... Bulletet semmiképp ne vegyél, kb farostlemezből van a teste.

Még az Affinity Series sem üti meg a szintet, főleg a Squier mostani minőségi mércéjét tekintve (sokat romlott a minőségük elmúlt 6-8 évben)... Ha egy jó, használható gitárt akarsz, akkor Standard Series.

Nekem egy 2004-es Deluxe-om van, gyakorlatilag a Standard elektronikája van benne, ez már elfogadhatóan szól (a jótól még távol van, de ennyi pénzért nem is várom el tőle).

Van két Squierem, de mégis azt mondom hogy nézz szét a többi márka között is (pl low-end Ibanezeken szokott lenni nagy akció), mert a mostani Squier már nem az a Squier...

Ha van valami kérdésed, privátba is írhatsz.

2010. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Várom még más véleményét is.
2010. máj. 21. 13:39
 5/7 anonim válasza:
A bulettek 90%-a hulladék. Ki lehet fogni néha néha egy-két jót, de tényleg nagyon ritka.
2011. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A 2006 előtt gyártott Squier bullet-ek valóban gagyik voltak de a cég leállította a gyártását és 2006 után jobb minőségű Bullet-ek-et kezdtek gyártani amik már nem rétegelt lemezből van hanem tömör fából továbbá az elektronikáját is feljavították. Akárhogy ócsárolják szerintem az újabb modellek igen korrekt ár/teljesítmény arányban vannak! Kezdésnek mindenképp ezt ajánlanám mert ha úgy döntesz, hogy nem való ez neked akkor nem öltél a dologba egy rakás pénzt. Ha meg folytatni akarod akkor eladod a Bullet-et és veszel egy jobb minőségűt.
2011. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali!

Honnan lehet tudni, hogy egy Bullet rétegelt vagy tömör fa?

Ami 2006 után készült akkor az mind tömör már?

Csak mert valamelyik magyar oldalon a vadi újat is rétegeltnek írják.

(a keményfa test pedig azt jelenti, hogy nem rétegelt ugye?)

2011. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!