Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mélyláda berezonál erre jó-e...

Monakritika kérdése:

Mélyláda berezonál erre jó-e megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon ki kell írnom hogy: KÉREM NE IDEGBETEG EMBEREK VÁLASZOLJANAK ERRE A KÉRDÉSRE!!!!!!

adott egy saját készítésű mélyláda. Benne van egy master audio. De az egyik oldala egyfolytába berezonál nagyobb hangerőn kb 150w után, és pénzem nincs hangcsillapító anyagra, DE adott nekem egy rakás hungarocel. ha oldalát ( CSAK AZ OLDALÁT!!! ) belülről szigetelném vele talán csökkenthető lenne a berezonálás? Hangszóró adatot nem írok mert már feltettem ezt a kérdést és mindenki azza a szar hangszóró teljesítménynle volt elfoglalva. És mégegyszer kérem hogy normális választ írjatok ne teli

anyázva mert MEGY A FELJELENTÉS!!!!



2017. máj. 14. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

"feljelentés" XD Retardált.

Egyébként nem ártana leírni olyasmiket, hogy miből csináltad, milyen vastag stb... :D A sok rinyálás helyett pont leírhattad volna ezeket.

2017. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy feljelentésm ert ezt a kérdést kb már 4 szerre rakom ki mert akármit irok csak az idegbeteg állítok találták meg. Csak elijesztő példának írtam.
2017. máj. 14. 12:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy jó szekrényajtóból vannak oldalai 2cm vastag.
2017. máj. 14. 12:49
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és azért nem írtam le mert akárhányszor leíratm terelődött a téma.
2017. máj. 14. 12:50
 5/8 Szirty ***** válasza:

"KÉREM NE IDEGBETEG EMBEREK VÁLASZOLJANAK ERRE A KÉRDÉSRE!!!!!!"


Teljesen mindegy mit akarsz, a kérdésedre az válaszol és azt amit akar. Ezt nem fogtad még fel a korábbi tapasztalatok után sem? :)


"és pénzem nincs hangcsillapító anyagra"


A fizikát nem nagyon érdekli mit szeretnél és mire van pénzed, az attól függetlenül működik.

A hungarocell nem hiszem hogy jó lesz oda.


Egyébként a hangládákat méretezni kell. Ötletszerűen összeállított példányok problémásak szoktak lenni.

2017. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha berezonál akkor lehetséges hogy nem illeszkedik rendesen az oldala, sziloplaszttal próbáld kitömni az illesztési pontok mellett végig jó alaposan, meg ha van valami használt szőnyeged vád méretre és tehetsz az oldalaira belőle, az is megfelel.
2017. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Vége 38-adik válasz nem ment el a témától, ment a like! Akáthogy erősítem mindig berezonál csak arra gondoltam hogy a hungarocel masszív azzal egy kicsit meg lehetne erősíteni a az oldalait.
2017. máj. 15. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha maga a doboz rezonál be akkor érdemes még jó pár csavart is belehúzni, bár mondtad hogy akárhogy erősíted nem használt. A sziloplasztot azért mondtam mert hátha szelel a láda a pontatlan illesztések miatt, házi készítésű ládáknál előfordul, azért ahol össze lettek illesztve mindenképpen kell valami tömítő anyag.

Egyébként ragasztva vagy csavarozva lett a láda?

2017. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!