Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox-on jár valamilyen hátrány...

Xbox-on jár valamilyen hátrányal az ha más profiljával home-olok játékokat?

Figyelt kérdés
Több helyen látam ezt a home-olás dolgot, de sehol nem írják pontosan, hogy például ki-e lépni a profilbol amelyikel home-oltam a játékot, játékokat. Ha nem lehet kilépni lehet-e egyszere ugyan azzal a játékal egy időben online játszani vagy letilt az xbox?

2017. máj. 14. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Homeolni csak úgy lehet / érdemes, ha mindkettőtöknek mindig interneten van a gépe, különben nem megy rendesen. Úgy értem, hogy nem kell mindkét gépnek bekapcsolva lenni egyszerre, de gyakorlatilag soha többet nem játszhattok net nélkül egyik gépen sem.


Egyetlen egyszer kell belépni a másik profiljába a gépeden és homera tenni. Utána soha többet nem kell belépni csak maradjon a gépeden és látni fogjátok egymás játékait a READY to Install menüben. Igen egyszerre is tudtok ugyanazzal a játékkal játszani akár együtt is, tehát mindent csak egyszer kell megvenni.


Ez csak digitális, a STOREból vásárolt játékokkal működik! A lemezesekkel nem!

2017. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos volt! Megy a zöld like.
2017. máj. 22. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!