Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó laptopnak számít? PEAQ...

Jó laptopnak számít? PEAQ G3015-H1: - Intel Core i5 - 8GB memória - 256 GB SSD - NVIDIA GeForce GTX 950 - 4 GB grafikai meghajtó.

Figyelt kérdés
Kb 280 000 Ft-ba kerül. Kérem, senki se írja le, hogy "ennyiért ezerszer jobb pc-t tudnál összerakni", tudom, de nem hiába keresgélek laptopok között. De ha már veszek, jót akarok, és ennél feljebb nem nagyon akarok menni (max 300k-ig). Ha valaki tud ajánlani jobbat ilyen árkategóriában, ezer örömmel várom! :) (Videóvágásra, digitális rajzolásra és játszásra használnám a laptopot.)

2017. máj. 17. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Peaq ez a márkája ugye?


Biztos nem vennék, főleg nem 300.000-ért.


Inkább Asus vagy Dell-t.


Ja és 256 GB-os háttértár szerintem kevés, inkább legyen 1 Tb-os és akkor sima HDD nem pedig SSD.


De 256 az kevés. Vagy 512 SSD, de akkor is inkább 1 vagy 2 TB HDD.

2017. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor megpróbálok mást keresni! :)
2017. máj. 17. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj 300.000-ért már kapsz olyan Dell-t ami 2 Tb-os és nem i5-ös CPU hanem i7-es. Stb.
2017. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ilyen gépem van, játék terén olyan mint az állat, de nem egy tartós darab.... Párszor előfordult már, hogy teljesen szét kellett szednem a gépet, hogy meg tudjam javítani, sőt! Most újabb gondja van a gépnek, egy chip kiment az alaplapon, úgyhogy lehet hogy az egész lapot cserélni kell... :/ Őszintén: aki szeret barkácsolni annak ez a legjobb választás :)
2019. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!