Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A két fülhallgató közül...

A két fülhallgató közül melyik a jobb hangminőségben, ezen belül basszus, közép és magas hangtartományban melyik hogyan szól, és össze szereltségben?

Figyelt kérdés
[link] vagy ez [link]
2017. máj. 28. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony szerintem alapból nem annyira jó a mélyekben és túlárazott.A másikat választanám,de abban a nagyon magasak már lehet,hogy nem jönnek át.
2017. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az elsőt venném, esetleg néznék kicsit többért Sennheisert vagy Klipschet.
2017. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a SONY MDR-XB70-APB.CE7 fülest választottam ezért: [link] ha lejjebb görgettek akkor látjátok hogy miért, pontozás alapján Shure,Grado,Klipsch,Pioneer,SONY,AKG,Sennheiser,JVC, Audio-Technika ezek gyártók audio eszközei számítanak a legjobbaknak a DJ-k és Lemez producerek szerint, és nem bántam meg a vételt, mert olyan hangminőséggel rendelkezik ami [link] valóban a kifejezetten jó kategóriába tartozik, Grado fejhallgatóhoz már volt szerencsém 5x drágább áron attól elmarad és minden bizonnyal az összes gyártótól ami a teszt szerint pontban előrébb vannak a SONY-tól, persze a Shure,Grado,Klipsch utóbbinak van egy R6 fülese ami android rendszerrel használható, de az össze több Klipsch ami kompatibilis Android telefonokkal 30K feletti árazással rendelkeznek amire nekem most nem volt pénzem, és ezért ezt a tesztet én helytállónak tekintettem, és e szerint döntöttem a SONY fülhallgatónál.
2017. jún. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!