Robbanni készül az ecigim?

Figyelt kérdés
Megvan 2 hete de mostanába láttam videókat, hogy embereknek robban... Saját töltőjével nem összetákolt lötyikkel használtam, de most rá se merek nézni mióta láttam hogy robban... Kellene félnem vagy szívhatom tovább? :)

2017. máj. 31. 15:17
 1/5 anonim válasza:
Nem biztos hogy hasznos válasznak fogod az enyémet értékelni, de ha nem is mersz ránézni az ecigidre akkor már nem is kívánod annyira cigizést?Így akár le is teheted a cigit életed végéig.De ez csak egy ötlet!
2017. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már gondolkoztam, hogy visszatérek rendesre és éppen ezért kéne, hogy valaki elmagyarázza, hogy mitől robbanhat :)
2017. máj. 31. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Robbanhat: ha pl. túlmelegszik (de ezt elvileg már a kézben fogás közben is érzed), ha tákolt, összevissza ragaszgatott, hibás töltővel töltöd, ha többször leesik, ütődik, akkor meghibásodhat a készülék. Ha folyamatosan farmerzsebben tárolod, folyamatosan benyomódhat a tűzgomb és túlmelegszik, de ezt is elvileg másodpercekkel korábban érezned kellene, mint a robbanást.

Ha rendeltetésszerűen használod, nem lehet nagy baja.

De ha tényleg ettől félsz, jobb lenne abbahagyni mindenféle dohányzást, hiszen a sima cigiben is mindenféle nem odavaló anyag van, elvileg a sima öngyújtó is fölgyulladhat a kezedben, ha megsérül, meghibásodik stb.

2017. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Robbanhat, pont úgy, mint egy Galaxy Note, vagy akár egy iPhone. Tényleg, van még olyan cég, amelyiknek a telója nem robbant?

De a hagyományos bagó évente csak Magyarországon 20 000 ember halálát okozza. A villanycigi robbanás még soha nem ölt meg senkit.

2017. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában a mecha-k robbannak ès az előttem szólók leírták az egyèb változatokat.

Csak azt hagyták ki hogy a lithium ion-os akksik hajlamosak sèrülèst okozni ha napon hagyod akkor is, de ha te veszel egy lipo-s akksit vagy azt tartalmazó kèszülèket (főleg DNA-s panellel) akkor az tuti nem hagy sèrülèst, mert ott az akkumulátor egy zacskó szerű valamiben van.

2017. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!