Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm robbanni készül a feszültségtől?

Figyelt kérdés

Tudom, a viccesek most egyből írják hogy menedéket kell keresnem, mert leég a bőröm a robbanástól, kfolynak a szemeim és bevéreznek a füleim, de valójában arról van szó, hogy friss kapcsolatban vagyok és nem tudom pontosan hogyan kezeljem azt amikor a barátnőmnek jön a pirosbetűs ünnepe.


Ez azért van, mert olyan szinten feszült hogy mindenre kap mint egy véreb, hangulatingadozásai vannak és nagyon összezavar ezzel.

Tudom, hagynom kellene lenyugodi, mert megoldódik magától, dehát hogy néz az ki, hogy eltűnök amíg lecseng ez a roham? Időnkét marósabb mint egy kobra, főleg most, mert nem érti az én viselkedésemet sem, ugyanis enyhe depresszióval küszködök (miért is ne) és időnként rámjön az ok nélküli kedvtelenség. Ez nála csak olaj a tűzre és látom rajta hogy kegyetlenül idegesíti, de nem tudja elmondani nekem.


Na erre válaszoljon valaki :D köszönöm a türelmet



2012. nov. 12. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az én párom is ilyen. Havibaj idején eszméletlen milyen ingerlékeny, apró dolgokon felhúzza magát, vagy félreért bizonyos mondataimat és már is "Dzsihád" van. Én ilyenkor vagy ott hagyom, vagy nem foglalkozok vele, előbb-utóbb lenyugszik. Persze, sokszor nehéz, de elvégre nem igen tehet róla.
2012. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nő létemre nekem erre sosem volt időm,hogy hisztis legyek menses miatt.Bár akkor még nem folyt a vízcsapból is ,hogy annak kell lenni.
2012. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Na már csak azért sem lövöm el a robbantós poénokat. Viszont javaslok egy szakszerű feszültségmentesítést, különös tekintettel a szünetmentes energiaforrásokra.


1. Kikapcsolás, teljes leválasztás

2. Letiltás, visszakapcsolás elleni védelem biztosítással

3. Feszültségmentes állapot ellenőrzése

4. Töltések kisütése földelés, rövidre zárás

5. Feszültségmentesített rész körülhatárolása, közeli feszültség alatti részek elhatárolása és biztosítása

2012. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés az lenne,hogy ő magán felismeri a tüneteket,és megpróbálja kontrollálni.Nőként mondom,hogy ez nem egyszerű,mert az emberben tényleg van egy akkora feszültség,hogy nehéz vele valamit is kezdeni.Ezt az időszakot át kell vészelni,ha látod,hogy robbanni készül simogasd meg,kezdd el masszírozni,vigyél neki valami finomságot,nézzetek meg egy jó filmet,akkor beszélgetni sem kell,így összeveszni sem lehet.A lényeg,hogy soha ne szólj vissza!
2012. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendesen "pakolj alá"! Ha elmúltak az ünnepei. Figyelj rá, ne csak magaddal törődj! Meglátod, jót fog tenni mindketőtöknek!
2012. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Mivel tudom, hogy minden nő ilyen, én elhagynám. Semmi okot nem fogadok el a hisztire. Fogadjunk, hogy a főnökével/tanárával nem hisztizik!
2012. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyetek akkor csendben, vonuljatok félre külön külön és kész. Vagy beszéljétek meg hogy ilyenkor mit csináljatok hogy ne torkolljon feszültségbe.


Én például sosem voltam nyűgös se hisztis amikor meglátogatott a "mikulás"... Amikor görcsölök, semmi nem érdekel csak hogy elmúljon akkor csak dőlök jobbra balra vagy alszom ha tudok.

A vitatkozás esne jól legutoljára.

2012. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!