Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen konzolt, milyen összeál...

Milyen konzolt, milyen összeállítást érdemes venni, ha a gyerekek táncolni, tornázni szeretnének vele, egyéb játékok mellett?

Figyelt kérdés

Barátaiknak egyaránt van xbox és playstation. Úgy tanácsolták itt és üzletben, azt a gépet válasszuk, amivel a barátokkal tudnak online játszani, ill. a nekünk tetsző speckó (gépfüggő) játékok szerint.

Mivel nem vagyunk még otthon a témában, érdekelne a véleményetek, ha mozgással játszható játékok terén, mi a legjobb választás. (?) Táncoló, tornázó programokkal, milyen tapasztalatotok van?



2017. jún. 5. 10:46
 1/9 anonim válasza:
xbox kinect, egy xbox amihez adnak egy ilyen lapos szenzor féleséget, azt berakod a tévé elé, és akkor ahogy mozog a gyerek úgy mozog a játékban a karakter is, pl ha táncos játékkal játszik, vagy ha verekedőssel, meg hasonló sportjátékokhoz való meg mit tom én. vagy a Wii az is hasonló. Egy 100 as körül vannak ezek arra számits!
2017. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem egy Xbox One kinectel tökéletes lenne ha akar barátokkal is játszani. Ha nem akkor egy Xbox 360 chippelve, kinectel is jó választás és sokkal olcsóbban kijön mint a One, nem beszélve arról, hogy a 10-20ezres játékokat nem kell megvenni majd hozzá, elég letölteni. De ha mindenképp a hivatalos úton akarsz venni akkor már One legyen. Nagyon jó táncos játék a Just Dance és kinectel nagyon élvezetes. Playstation terén nem vagyok otthon egyáltalán, szóval arról nem nagyon tudok írni semmi érdemlegeset.
2017. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt tudom, miként működik, ill. láttam már ilyet.

Xbox One mellett döntöttünk eddig. A gyerekek több barátjának az van.

Épp ma néztük a neten, kinect verziót lehetett kapni akciósan 6 játékkal, de sajnos csak karácsonyra dobták piacra. Nem is értem, miért nem lehet egész évben kapni, hiszen nem mindenki akkor vesz konzolt.

Amit nem tudok, az újabb One S konzolhoz, használható-e a kinect vagy csak a régebbi One verzióhoz. (?) Ennek kell utánajárnunk még.

(Mivel a tévénk 4K-s, jobb lenne az S verzió.)

2017. jún. 5. 22:00
 4/9 anonim válasza:
Mint itt is írja( [link] ahhoz hogy az Xbox One Slim-mel működjön a kinect szükséged lesz egy Kinect Érzékelőre. Ez 15.000Ft körül mozog. Ilyet Magyarországon belül itt találsz a legolcsóbban: [link]
2017. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha kinectet akarsz akkor inkább 360 mint One.

360 sok Kinect játék van mig One-ra alig jelent meg pár darab. Plussz a 360-ra olcsóbbak is a játékok.

2017. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Remélem ezt még elolvasod ugyanis ha Kinectezni szeretnél Xbox Onet semmiképp nem javasolnék. Míg 360on nagyon népszerű volt, akkora bukás volt az Oneon, mind a Microsoft mind más kiadók gyakorlatilag felhagytak a támogatásával! Nincs rá szinte semmilyen játék! Az új Xbox Oneok nem véletlen csak átalakítóval támogatják, mert gyakorlatilag van, de szinte semmire nem tudod használni!


Ha mozgós gépet akarsz akkor mindenképpen csak régebbiek közül lehet választani. Amire már nincs új játék. Vagy a Nintendo Wii vagy az Xbox 360. A 360 pont a mostani előtti generáció, a Wii viszont még azzal előtti gyakorlatilag nem is tud HD felbontást. A Wiihez kapott kis "nuncsaku" kontroller teljesen mozgásérzékelős azzal lehet hadonászni meg mindenfélét csinálni. Ez a trailer jól bemutatja mire számíthatsz https://www.youtube.com/watch?v=mCufArSg-SQ A játékok grafikája elég egyszerű, de sok szórakoztató van rá. Gyakorlatilag csak a gép kell és játékok mint befektetés.


Az Xbox 360 Kinect eggyel fejlettebb, lényegében maga egy kamera, nem kell hozzá semmi kontrollert fogni és maximum két ember a mozgásával irányíthatja a játékot. Nem titkolom szerintem ez SOKKAL jobb. Viszont a gépen, a kinecten, HDTVn kívül még van egy elég sarkalatos követelménye, a HELY. Kell egy jó nagy legalább két - két és fél méter (távolság) x két méteres (szélesség) hely a TV előtt különben nem fog működni. Ha ketten játszotok erre még rá is számolhattok hogy ne verjétek arcba egymást. A magasság sem elhanyagolható, sok játékban alap az ugrálás. Sokszor persze nem túl pontos a testkövetés és előfordulnak hibák, de viszont cserébe a játékok barmi élvezetesek főleg többen.


Dance Central 3 https://www.youtube.com/watch?v=_fNahKxHpCU

A világ még mindig legjobb táncolós játéka. A zenei korokon át kell letáncolnunk a gonosz anti táncosokat a hősink mozgását leismételve, rengeteg zene, karakter és helyszín. A Kinect itt csillog igazán, tökéletesen követi a mozgást. Extra zenék is letölthetőek a játékhoz.


Disneyland Adventures https://www.youtube.com/watch?v=0Ohnv2cSFWA

Egy igazi élő lélegző Disneylandet járhatunk be ahol a mesehősökkel mehetünk küldetésekre hogy segítsünk nekik. Nagyon hosszú és rengeteg a tennivaló sok fajta küldetéssel, igazi közös sztori móka. Saját képünkre készíthetünk benne gyerekhőst.


Kinect Star Wars https://www.youtube.com/watch?v=M6KwoHFtwwc

Egy Star Wars témájú játékcsomag 4 móddal.

1. jediként harcolhatunk a robothadsereg ellen az előzményfilmekből

2. versenyezhetünk a "podracer" űrversenyekben galaxis szerte

3. hatalmas szörnyként rombolhatunk városokat

4. a Dance Centralhoz hasonló táncversenyeken vehetünk részt.


Fruit Ninja https://www.youtube.com/watch?v=B8Osemh24BQ

Repkedő gyümölcsöket kell felszabdalnunk, vigyázva hogy egy se essék le.


Kinectimals https://www.youtube.com/watch?v=BrcXV9_cQYw

Vadállatkölyköket nevelgethetünk egy paradicsomi szigeten

stb


360ból az "S" vagy az "E" típust vegyünk kinecthez, ugyanis az eredeti alapmodelen (fat) nincs hozzá csatlakozó bár ilyet nem is nagyon kapni.

2017. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Köszi a részletes leírást. Magam is úgy nézem, valóban a 360-hoz van a legtöbb Kinect játék. Találtam is egy jónak tűnő csomagot az egyik netes boltban. (360 Slim + Kinect + 3 játék)

2017. jún. 8. 02:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés! Gyári új gépet érdemes venni vagy inkább használtat Flashelt, Rgh módosított gépet? Mennyire megbízhatók az utóbbiak?
2017. jún. 8. 02:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ha van merevlemez is a géphez (a Kinectes csomagokat anélkül szokták árulni) mert ha feltelepíted a játékokat (nem kötelező) akkor egyrészt sokkal csendesebb a gép, másrészt ha sokat ugrálsz (ami Kinectnél elég gyakori) akkor nem rezegteti az olvasófejet ami belekarcolhat a lemezbe.
2017. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!