Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok nekem laptopokat?

Ajánlanátok nekem laptopokat?

Figyelt kérdés

Olyan 130ezer körül keresek megbízható laptopot. Nem komoly munkához kell, jövőre megyek fősulira továbbtanulni és kellene egy megbízható gép. Akinek volt már valami jó tapasztalata kérlek osszátok meg velem, egyenlőre nem tudom milyet vegyek.

Köszi :)


2010. máj. 18. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy Acer 5315-m van 2,5 eve es nagyon meg vagyok vele elegedve( most sztem 100 e alatt meg tudsz venni egy ilyet).

Amugy ha esetleg talalnal egy ceget ami foglalkozik "refurbished" gepekkel en azt ajanlanam. Markak teren szerintem egyik legjobb valasztas a Dell ( kiveve az a fekete Vostro A szeria, ami a legolcsobb) MSI, Lenovo. A helyedben egyetlen markat kerulnek, az pedig a Fujitsu Siemens.

2010. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ ugye,hogy mire akarod használni.Nekem MSI CR500 van,nem egy drága gép.Netezni,filmeket letölteni szoktam vele,arra tök jó.
2010. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy ASUS K50AB-SX077D típusú laptopom van! A középkategóriás laptopok között a legjobb árban és teljesítményben is! Manapság 139.990 körül mozog az ára!


Tudásban:


Főbb jellemzők:


* AMD Athlon™64 X2 QL-64 2,1GHz processzor

* 4GB 800MHz DDR2 típusú memória

* 320GB kapacitású SATA merevlemez

* ATI Radeon HD4570 512MB RAM videóvezérlő



Kijelző:


* 15.6" HD LED WXGA Color Shine kijelző

* 1366x768(wide) pixeles felbontás

Hálózat:


* 10/100 Ethernet LAN

* 56k modem

* WLAN vezeték nélküli hálózatelérés

Egyéb:


* SuperMulti Dual Layer DVD-író

* 3in1 kártyaolvasó

* Beépített 1.3 Mpixeles webkamera

* 6 cellás akkumulátor

* Hordtáska és optikai egér


Remélem segítettem ezzel valamit, abban hogy milyen laptopot szeretnél :)

2010. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!

Hogy mire használnám? Igazából semmi különösre. Max film-,zene letöltésekre, ez lenne a legmegterhelőbb munkája. A lényeg, hogy ne legyen könnyen baja, mert barátnőmé ( Fujitsu Siemens) akármilyen vírustól vírusirtóval együtt tönkremegy és jöhet a szerviz... Pedig szerintem azért nem kellene mindentől így bekrepálni.

Ezeknek pedig utánanézek, mégegyszer köszi :)

2010. máj. 20. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:
ha filmet szeretnél nézni akkor inkább a videokártyát nézd meg, hogy milyen és az alapján dönts, amibe egy kicsit jobb van. Márkába én az MSI-t nem ajánlanám, sajnos nekem volt MSI márkájú alaplapom 2 is, és mind a kettő tönkrement 2 hónapon belül. most gigabyte van, és majdnem egy éve semmi gondja.
2010. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is egy Asus K50AB-m van, pontosan ugyanaz, mint a fentiekben leírt. Szerintem tökéletes. Én 127ezerért vettem, de van ahol lehet kapni 119-ért is.
2010. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most az Asus K51AC-SX037D-t néztem ki. Valaki ajánlotta, hogy az "olcsóbb" kategóriában ez és a K50AB a legjobbak :)
2010. máj. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!