Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok nekem jó laptopoka...

Ajánlanátok nekem jó laptopokat? Lehetőleg kicsit csajosabb kinézetűt?

Figyelt kérdés
De nem drágán, max 100.000 ft,bár használtan is jó lenne a laptop ha valakinek van jó és eladó laptopja, mert eladnám asus f5sl laptopomat és annak az árán venném meg.
2010. okt. 8. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért akarod csupán lecserélni az ASUS-t, mert nem néz ki elég "csajosan"? :)
2010. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár kissé több, mint 100.000 Ft, de vadi új, 2 év garanciával és még csajos is, hi!
2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem dehogy :)
2010. okt. 8. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csajos kinézetü? :)

Szerintem vegyél valami cuki kis netbookot(teljesitmény mindegy csak csillogjon mint a tükör) :D és utána vidd el egy airbrushoshoz.Az olyan fényezést ad neki amilyetr csak akarsz! Ajánlom a rózsaszin háttéren pár Hello Kitty figurát és tutira neked lesz a legcsajosabb laptopod :D

Ez egyébként biztonsági szempontból is jó,ugyanis ki akarna ellopni egy ilyen laptopot??? :D

komolyra fordítva a szót az airbrush-t melegen ajánlom mindenkinek aki tényleg egyedit akar,én régebben telefonjaimat fujattam meg :) De azt bele kell tervezni hogy elötte totál szét kell szedni a gépet és az egy laptopnál a szét-összeszerelés is szép összeg lehet!

2010. okt. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF

Előző: anyám, miért nincs itt lájk gomb? :D Imádom :D

ON

Amúgy a kinézeten bármikor tudsz változtatni - skinzone.hu -n kb 4000 ft ellenében (kiszállítással), ami egy új laptop árához képest szinte semmi.

Csajos kinézet nem segít sokat. Színes legyen, vagy mi? Dell és HP netbookok közt vannak egész jó kis gépek.

2010. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hardverapro.hu
2010. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
EEpC
2010. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!