Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop.3 napra éjt-nappal aki...

Laptop.3 napra éjt-nappal aki netezne melyik mobilinternetet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hova kell fordulni, és hol a legolcsóbb? Nem akad, mindig megy, garantáltan nem fogy el. Melyik és mennyi? Köszi.

2017. jún. 16. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit netezel?

Ha nem töltesz le, csak böngészel, akkor akár havi 3.000-ből is kijössz, 200 Mega adat + Korlátlan böngészés és email opció T-Mobile


A korlátlan böngészés havi 1.800-1.900 Ft, a többi a netcsomag ára, ami több adat is lehet, illetve ha az lefogy, attól még a böngészésed korlátlan marad


Nekem havi 10-12-be van a net:

-T-Mobile Domino Surf

-5 Gigás net

-Korlátlan böngészés

-Korlátlan éjszakai internet (letöltés is) 0:00-07:00 között

2017. jún. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem havi...


1 alkalomra kell. Nem fogok havidíjat fizetni feleslegesen egyetlen alkalomért. A kérdés így volt értendő, bocsánat. Várom a javaslatokat :) Kinek melyik vált be, vagy melyiket ajánlja ilyen célra? :)

2017. jún. 16. 05:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltöltőkártyás csak korlátozott adatmennyiséggel van, és nagyon drága is, de...!


Telenornál van 30-50-100 gigás előfizetéses hipernet csomag, amire van 1 hónap próbaidő. Tehát előfizetsz, aláírod a szerződést, és csak akkor élesedik, ha 1 hónapon belül nem viszed vissza. Ha visszaviszed, akkor nem történik semmi, nem kezd el ketyegni a 2 éves hűségidő.

2017. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezt lehet minden kábel nélkül? Én arra gondoltam, hogy csak bedugom a laptopba, és kész is! Ez amit írtál így működik?
2017. jún. 17. 04:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hanem sokkal jobban. Nem kell kábel, és a laptopba se kell dugni semmit, csak egy konnektor kell hozzá, de pár órát még anélkül is kibír. Kapsz hozzá egy Huawei WiFi routert, amihez 10 eszköz csatlakoztatható.


[link]

2017. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm szépen :)))


Nem tudtam, hogy már ilyenek is vannak.. :)


De biztos, hogy nem fognak "akadékoskodni", ha mondjuk felmondási időn belül visszaviszem? :) Remélem, hogy nem.. és nem marad a nyakamon az egész csomag :D

2017. jún. 17. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd elmondják, de kérdezz rá, ha elfelejtenék megemlíteni. Egyáltalán nam akadékoskodnak. Ezt a feltételt a Telenor biztosítja számodra.
2017. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!