Laci591 kérdése:

Mennyire jó ez a notebook Játékokra És 3Ds Tervezésre?

Figyelt kérdés

Főként játszásra és 3Ds tervezésre szeretném használni.


Notebook: Acer E5

OS: Windows 10 Home

Ram: 6GB

Cpu: Intel Pentium 3825U 1.9Ghz 2 Magos

Gpu: Nvidia® GeForce® 920M Azthiszem 2Gb


Azt szeretném tudni hogy a 3Ds Max és Blender programokat milyen szinten tudná kezelni ?

És két régi kedvencem a Fallout 3 és Deadspace 1 hogyan futna rajta ha egyáltalán futna ?


Ára 400 Eu nagyjából 120 000 Forint



2017. júl. 5. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

hát talán, erősen köhögve, monden egyes módosítás után kávé és cigiszünetet tartva talán , ismétlem talán nem hal bele a 3D tervezőkbe



a játékok meg 9 évesek, elnézve az ajánlott gépigényüket elvinné őket, bár nem esküdnék meg hogy max felbontással és FPSel

[link]

[link]

2017. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végülis köszönöm a normális választ amit írtál. Persze legújabb dolgok nemfognak rajta futni, de ezt nem is vártam el ennyi pénzért :D többet jelenleg nem tudok erre költeni mert másra is még kell a pénz. 3ds tervezést még csak tanulom szóval megfelelnek a régebbi programverziók is, Én Beérem régebbi játékokkal nem kell mindig a legújabb :)

de jelenleg olyan gépem van amin a Morrowind nehezen fut szóval ezzel meglennék teljesen elégedve, köszönöm.

2017. júl. 5. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
42%

Nekem Acer V3 van Intel Core i7-3610QM / 8GB DDR3/ GeForce GT 640M 2GB ,azon vígan fut kb minden játék,a Fallout 3 most is rajta van, full grafikán megy ,(bár szerintem az az általad írt notin is menne,mert régi az a játék) de amik most mennek pl Xbox One-on azoknak a pc-s változatai is szépen mennek.

Használtan kb a 120ból kijön .Én inkább ezt ajánlom és jóval kevesebb a kompromisszum.


3d maxról nem tudok nyilatkozni.

2017. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!