Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb laptop játékra...

Melyik a jobb laptop játékra 3D-s tervezésre?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Fontos lenne a laptop minősége és a tartóssága.



2013. júl. 2. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kérlek megindokolnád miért?

(Nem azt mondom ,hogy nem hiszem el, ne érts félre csak kérlek indokold meg,hogy miért)

2013. júl. 2. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Dell Inspiron 5721 laptop igazából a proci és a videokártya miatt esett ki nálam, mert a proci az "csak" 4 magos, valamint a videokártya gyengébb mint a másik kettőben lévő akármelyik.

Lenovo IdeaPad G780 Brown 59-366762 i5 FD 6GB-nál ugye a 8 gb ram az jobb, az i7 is jobb (nyilván drágább is, de az árkülöndbség szerintem nem olyan vészes) és szerintem a gf 740 is jobb mint a 635.

az ajánlott ellen szól hogy 4 cellás az aksija, míg a másiknak 6, viszont mást igazából nem tudok ellene mondani, ez az én véleményem

2013. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A videókártya és a proci is jobb. Tehát Z500
2013. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3D-s tervezés ismét... :) Egyszerűbb lenne programneveket írni, mert itt a GYK-k ahány ember, annyi mindent értenek 3D-s tervezés alatt. És egy CATIA vagy egy 3dsmax nem ugyan az a műfaj.


Hacsak nem kollégiumba kell, minden más esetbe elvetném a laptopot. Még a 17-es monitoron is szenvedés dolgozni, egy 22-eshez képest is. A mobil VGA-k nagyon gyengék, az 5400-as merevlemezek idegesítően lassúak, stb... Egyszóval nem munkára való eszköz. Persze brutális összegekért már lehet venni egy viszonylag gyors laptopot, de ahhoz még mindig kell külön normális monitor, billentyűzet, egér stb....


Viszont ha tényleg kollégiumba kell, akkor én ilyen drága gépet oda biztos nem vinnék. Nem tudom ismered-e, milyen viszonyok uralkodnak egy átlagos magyar egyetemi kóterben, de mindenesetre nem +200k-s laptopoknak való. Ebben az esetben annyit tudok ajánlani, hogy legyen meg a 17-es monitor és legyen a lehető legolcsóbb, egy egyetemi feladatot lazán meg lehet csinálni egy gyenge gépen is.

2013. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már van egy (nagy és erős) pc-m is (jó cpu és gpu,nagy led-es monitorral...) és most szeretnék egy jó laptopot venni magamnak amit tudnék erre a célra használni.

Tudom ,hogy elég drága gépről van szó de csak ez éri el azt a teljesítményt amire nekem szükségem van!

Megpróbálok rá kellő képen vigyázni.

2013. júl. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!