A jófogáson van érdemes ps4-et vagy xbox one-t venni?

Figyelt kérdés
Láttam egy hirdetést amitt a full game hirdet ez most megbizhato?vagy csak kamu

2017. júl. 21. 22:44
 1/6 anonim válasza:
Egyik haveromat a jófogáson verték át amikor xbox 360-at vett.
2017. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én tuti nem vennék.

Nem olyan drágák már.

2017. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

A tesóm 2 éve onnan vette a PS4-ét, amit 1 éve megvettem tőle. Tökéletesen működik, semmi baja, szerintem érdemes onnan vásárolni :)

2017. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak ha személyesen mehetsz el érte, és ki is próbálhatod. Engem is vertek már át a jófogáson.
2017. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hardverapró megbízhatóbb ,de jofogason is voltal jó üzleteim.
2017. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jófogás kissé lutri, akkor már inkább Vatera, ott jobban ellenőrizhető az eladó. Illetve hardverapró, ott is meglehet nézni, hogy kitől veszed. Ahol van saját kép, normális leírás, akár garancia, stb, azokra érdemes egy kis időt szánni, még akkor is, ha csak 1-2 eladással bír az eladó. Elvégre valahol el kell kezdeni.


De a Jófogással nekem csak negatív tapasztalataim vannak, mint eladó, mint vevő. A legjobb, amikor ráírtam az eladóra, hogy megvan-e még a valami, mondta igen, adott telefonszámot, címet, hogy hol vehetem át. Másnap hívom, hogy akkor egyeztessük az időpontot, válasz: ŐŐŐŐő, hát időközben jött más, aki utal, és megvenné. Mondom aha oké, akkor csaó. Előző nap még senkinek sem kellett, és amikor érdeklődtem, akkor hirtelen valaki utal, aki prioritást élvezett nálam, hiába voltam én előbb az érkezési sorrendben, ha egyáltalán igaz, hogy jött valaki más...


Úgy hogy Jófogásos hirdetéseket csak személyesen, és fizetni is akkor, ha működik, tényleg azt adja és olyan állapotban, ahogy meghirdette.

2017. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!