Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Yogot érdemes venni?...

Yamaha Yogot érdemes venni? Esetleg smkp kategóriájú krosszmotort hol lehetne keresni? Jófogáson nincs.

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Yamaha jog az nagyon jó kis motor, főleg ha kicsit meg tuningolod hogy jobban menjen. Krosszból a leg olcsóbbat ha van nagyobbra is papírod akkor valami komoly kis rieju vagy ktm. :D
2016. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak B, C, E-m van, A-ra nincs de nem is akarok, csak kismotorral foglalkozni, ezért is kérdeztem azt a kategóriát. Köszi :)
2016. máj. 22. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hahu-n tuti van.
2016. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jog tudom hogy van a HAHU-n, de arra lennék kíváncsi hogy érdemes-e venni. Kismmotoros krosszmotort nem találok. De az felejtős is mert utána olvastam hogy hamar kipurcannak aztán költhetek rájuk, marad a Jog vagy a Dio
2016. máj. 23. 08:10
 5/5 $$$$$ ***** válasza:

Van 50 es krossz . Vagyis mivel te utcán akarod használni nem krossz hanem endúró . Mivel a krossu a pályamotor amin se lámpa se semi más. Endúrónak hívják az utcai használatra alkalmas krosszokat. 50 -es pl : aprilia rx 50 , aprilia sx 50 , yamaha dt 50 , derbi senda ....

Ja és nézd meg használtmotor.hu -n ;) .

2016. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!