Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valamit kinyírtam az erősítőmben?

Valamit kinyírtam az erősítőmben?

Figyelt kérdés

Egy Grundig erősítőm van és egy Onkyo hangfalam. Az Onkyo 4-8 ohmos (legalábbis ez van ráírva, de nem pontosan értem, ez a tól-ig érték mit akar jelenteni), az erősítő pedig 8-16 azt hiszem.

Úgy tudom ez necces, nem is volt gond vele sokáig, gyorsabban melegedett, de nem nyiffant ki, egyszer viszont valami jó nagyot pukkant (gondolom az erősítőben), de azóta is működik.

Ami esetleg aggodalomra adthat okot, (bár nem egyértelmű, hogy pukkanás előtt is ilyen volt-e vagy sem) az az, hogy magas hangerőnél mintha túl lennének tolva a mélyek, szinte mintha már egy kicsit "gerjedne" a hangszóró, meg néha így "kitart" ez a mély búgás, ilyenkor halkabb részeknél is hallani, aztán van, mikor elmúlik.


Lemezjatszóval hasznalom.

(ha esetleg lehet ennek valami köze a dologhoz)


Valami meghalt benne? Mi lehet a probléma?


A válaszokat előre is köszi.



2017. aug. 10. 13:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!