Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok fejhallgatókatt...

Ajánlanátok fejhallgatókatt nekem? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát: rendeltem egy Beats EP fejhallgatót.

Bíztam a márkában, hiszen a telefonom és az iPadem is Apple, és a vélemények is többségben pozitívak voltak róla.

Viszont amikor megérkezett és kipróbáltam, csalódtam...

Tévedés ne essék, egész jó termék, a rosszabb minőségű zenéken segít, viszont a legújabb klipek hallgathathatatlanok vele.

Az összes háttérzajt és az ütéseket extrém módon kiemeli.

Olyannyira, hogy kishíján szívritmuszavarom lett tőle.

A dallam és a főbb szólamok pedig rettenetesen "dobozhangon" szólnak, és sajnos a mellékes zörej sokkal jobban kiemelkednek a zenében, mint maga a dallam.

Így sajnos egyáltalán nem élvezhető az a szolgáltatás, amit nyújt.

Az előző fejhallgatóm egy teljesen egyszerű Ministry Of Sound márka volt, mégis kristálytiszta volt minden hang.

Sajnos ezt a márkát már nem lehet kapni, pedig 3 éve vettem.

Fontos, hogy halkan is tisztán szóljon, hiszen zenész vagyok, túlhallok, így fontos, hogy 2-3-ás szintű hangerőnél is tisztán szóljon.


Tudnátok ajánlani esetleg márkát és típust, ami NEM olyan, mint az említett márka?

Nagyon csalódott vagyok, hiszen röbbet vártam egy egyébként sem olcsó árkategóriájú fülestől.



2017. aug. 16. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*fejhallgatókat
2017. aug. 16. 15:14
 2/7 A kérdező kommentje:

Egész pontosan MOS 004-és fejhallgatóm volt előzőleg.

Tudtok ajánlani valami ehhez hasonlót?

2017. aug. 16. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Audio Texhnica ATH-AR3BT.
2017. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Zene hallgatásra vagy gameelésre kellene ?
2017. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zenehallgatásra, illetve videók nézésére használnám.
2017. aug. 19. 21:19
 6/7 A kérdező kommentje:
*videók hallgatására
2017. aug. 19. 21:20
 7/7 anonim válasza:
Philipsek elegge jok de az urbanz fejhallgatokat jobban szeretem zenekre
2017. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!