Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a gépem?

Péter BArnabás kérdése:

Miért nem működik a gépem?

Figyelt kérdés
nemrég szereltem össze a vadiúj gamer pc -met de nem működik. tegnap még nem volt benne RAM és akkor próbáltam de nyílván nem indult be.. de ma reggel beraktam a 8gb ramot és most is ugyanúgy viselkedik mint nélküle.. (világít az alaplap és egy kis led a videókártyán) :(

2017. aug. 31. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy világít az nem jelent semmit, csupán azt, hogy áram alatt van.
2017. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bekapcsoló gomb bevan kötve. Valószínüleg valamit nem jól kötöttél be.
2017. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első mondat kérdés akart lenni
2017. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ram nélkül akartad elindítani? Furcsa. Amúgy értel hozzá? Ha igen, akkor miért itt kérded meg? Tápegység van benne? Áram aláhelyezéskor nem sípolt? Valamit azért írhatnál...Kábelek a helyükön?
2017. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
minden van benne ami szükséges.. az lehet hogy valamit nem jól kötöttem be de ezt hogy vagy kivel tudom ellenőriztetni? és nem sípolt.. esetleg leírjam az alkatrészek típusát?
2017. szept. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!