Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Emag biztonságos? Nem szokott...

Emag biztonságos? Nem szokott velük probléma lenni?

Figyelt kérdés

Olyan terméket akarok onnan rendelni,amit az eMag forgalmaz,viszont félek tőlük kicsit,mert román cég:D

Na meg ki tudja nem-e lesz törött vagy bármi sérülés nem-e lesz rajta..

Egy TV-t szeretnék onnan rendelni 100-150k értékben.

Szóval mik a tapasztalatok? Biztonságos? Garancia? Segítőkészek vagy lehúzásra megy? Nem akadékoskodóak,ha esetleg garanciával vissza akarom küldeni?



2017. szept. 3. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem tv-t, meg nem ennyiért rendeltem onnan, hanem egy lancfűrészt, de nem volt gond...

Megrendeltem, kifizettem, használom....

2017. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem vennék innen semmit, gyakran hülyének nézik a vásárlót:

[link]

2017. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én telefont vettem, minden simán ment.
2017. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen értékben biztos, hogy nem rendelnék tőlük. 100-150 ezer forintos tételnél az a max 4-5% árkülönbség, ami a különböző boltok, webshopok között van, messze nem éri meg a rizikót, hogy probléma esetén nincs könnyen elérhető felettes szerv.
2017. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Egyszer vettem onnan flexet, masnap bexart. Roman garipapir, kuldjrm bukurestjbe? Inkabb kibaxtam a geccbe.


Summa: tekozlo homaron kulon rovatja van az emagnak ha jol tudom, semmikepp nem ajanlatos veluk foglalkozni.

2017. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mi porszívót rendeltünk 4 éve. Nincs vele baj, máig működik. De a garanciát nem tudom hogy érvényesítettük volna. Ilyen értékben jobb egy kézzel fogható üzlet, ha valami probléma lenne.
2017. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben ismerősöket is körbe kérdeztem,egyik sem ajánlotta őket! Marad a Media Markt.
2017. szept. 3. 21:28
 8/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom milyen városban élsz, de nemsokára lesz Árkád kuponnapok, és amelyik városban van Árkád, ott ilyen is lesz és szokott lenni media marktos kupon (esetleg Euronics stb).
2017. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom utolsó,köszi! Csak az a baj,hogy Samsung termékekre pont nem adnak kupont,már néztem én is..
2017. szept. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!