Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Team Fortress 2 Crafting...

Team Fortress 2 Crafting Advisor: Biztonságos? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

TF2-zök, és találtam egy oldalt, ami elvileg érzékeli a TF2 hátizsákodat, és kiírja, hogy mit barkácsolhatsz azokból.

Ez a [link]

Az egyik kérdésem az lenne, hogy mi lehet ez a probléma?

Beírom a Steam profil ID-met, és kiírja, hogy "Menj a profilbeállításokba, és állítsd át a profil státuszodat és a raktáradat nyilvánosra" (angolról fordítva). Ezt megtettem, az oldal újratöltöttem, de semmi változás. Mi lehet a baj?

A másik kérdésem pedig: ez az oldal biztonságos? Mert a fent leírt problémám végett gondoltam arra, hogy a "Sign in through Steam" opciót választom. Azonban itt merült fel bennem az előbb említett kérdés.


A választ előre is köszi :)



2016. aug. 2. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztonságos, azért kell bejelentkezned és nyilvánosra állítani a profilodat, hogy be tudja az oldal olvasni a tartalmát. Különben nem tud semmit ajánlani ha nem látja az oldal hogy mid van. Ennyit tud.


Az, hogy éppen nem tud betölteni, lehet akár terhelés miatti időtúllépés vagy más oldalhiba, próbáld meg ismét később.

2016. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszodat! ;)
2016. aug. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!