Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbook 12 vélemény? (2015,16,17)

Macbook 12 vélemény? (2015,16,17)

Figyelt kérdés

Valakinek van vèleménye errōl a gépről?:)

1,1gh 256 GB

1,2gh.512 GB

Az utóbbi+40 ezer forint..

Ha igen 2 közül melyik?

[link]



2017. szept. 7. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Borzasztó gyenge és semmire nem jó böngészésen és filmnézésen kívül. Az 512-es árából már veszel 2015-ös 13-as rMBP-t 8gb ram, 2.7gHz i5 és 128 SSD-vel. Ha pedig nem ragaszkodsz az iStylehoz akkor már 256-os modellt is kapsz hardverapron. Én jelenleg is a 2015-ös 13'as prot használom és rendszeresen videót vágok és programozok rajta és remekül bírja. Persze a renderelés lehetne kicsit gyorsabb de egy hétköznapi usernek tökéletes még néhány évig.
2017. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

+1 az elsőnek.


Miért pont ezt akarod venni?

2017. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Macet szeretnék hosszú távra (kb 5-6 ev).Az Air nem lenne rossz de ha màr ennyi idōre veszem,akkor megèri a retina kijelző.Marad a Pro es a sima.Esetleg neha vágnék videot meg egy kis programozas..De ennyire nem bírná?

2017. szept. 7. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha videót akarsz vágni a Macbook 12'-on akkor kell venned egy SD átalakítót és usb c elosztót, hogy közben tölteni is tudd. Ellenben a Proban van SD slot és usb 3.0.

De tessék itt egy teszt. Benchmark, Cinebench, BlackMagic Disk Speed, stb.

A Pro minimum 1.5-2x jobb eredményt ér el mindenben. Ha hosszútávra akarsz akkor a Prot veszed. [link]

2017. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tudtok olyan oldalt ahol 400.000 körül lehet Prot rendelni?
2017. szept. 7. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ennyiért egy 2015ös Macbook Pro-t vennék használtan, ami sokkal erősebb és még olcsóbban is kijön.


Egy gyenge számítógép, amit nem sok dologra lehet használni. Nekem a portok hiánya nagyon zavaró lenne. Nem tetszik az új billentyűzet, ami az új Macbookokon van.

A tracpad és képernyő egész jó.

Mindenképpen megéri azt a plusz 40 ezer forintot a nagyobb tárhely, de az attól függ, hogy mire akarod használni.


Persze mindenki másért vesz laptopot és lehet neked, kell az a plusz hordozhatóság. Ezért ne értsd félre, a kommentemmel ne téged akarlak "leszólni".

Nekem ez a laptop használhatatlan lenne...

2017. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez kicsit több [link]

2017. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!