Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Repedt tablet kijelzővel mit...

Repedt tablet kijelzővel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg enyhén rákönyökölhettem, és elég csúnyán megrepedt, de ez még csak egy dolog, nem is reagál rendesen mindenre, sőt gyakorlatilag használhatatlan így. Úgy tudom még van rá garancia (MediaMarkt-ban lett véve), de gondolom ezzel elküldenek, hogy használatból fakadó hiba. Kicserélni nem tudom, hogy lehetne-e az érintőképernyőt, meg hogy egyáltalán megérné-e, és hogy hova kéne ezzel menni? A típusa: Archos 101c Platinum

2017. szept. 12. 18:39
 1/5 Zzzoli ***** válasza:
Ha van haverod aki haveri alapon megcsinálja, a kijelzőt meg be tudja szerezni akkor megéri kezdeni vele valamit, máskülönben gazdasági totálkár.
2017. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az sajnos nincs, még nem is tudom honnan lehetne beszerezni a kijelzőt. :(
2017. szept. 12. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

10-15ezer HUF a javítás


Viszont vannak a youtube-on oktató videók és ha el tudod lesni a titkokat akkor az e-bayen tudsz rendelni új fedőlapot.


Ha viszont nem csak a fedőlap hanem a kijelző is megsérült akkor szerintem kuka.

2017. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a kijelző baloldalán, ahol vannak a repedések, nem reagál az érintésre.
2017. szept. 13. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom hogy maga a fedőlap csinálja az érintés érzékelését.


De ez nem garancia arra hogy nem sérült meg a kijelző.

2017. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!