Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik iPhone éri...

Szerintetek melyik iPhone éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elhatároztam, hogy fél millió forint értékben Apple-eszközöket vásárolok. Jelenleg egy iPhone 5S-em van, amit le szeretnék cserélni hamarosan. Néztem az iPhone X-et, az irgalmatlan drága (bár beleférne a keretbe, de nem), akkor jött az iPhone 8, az nekem kicsi azért nem. Amin gondolkoztam az az iPhone 7 Plus vagy a 8 Plus. Szerintetek? Ez mellé még szeretnék venni egy Nike Apple Watch-ot, meg ha belefér, akkor egy AirPods-ot. A 7 Plus és a 8 Plus között csak az A11 chip, meg a vezeték nélküli töltés a különbség ahogy láttam.. Melyik érné meg? 7 Plust olcsóbban kapnék, mint "sima" 8-as. Ti melyiket vennétek a helyeben?

2017. szept. 23. 13:23
1 2
 1/12 Captain Logic ***** válasza:
Innentől kezdve rajtad áll a dolog. Kell a vezeték nélküle töltés? Kell, hogy néhány százalékkal gyorsabb legyen? Ha nem, akkor i7.
2017. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél iphone 8-ast ha már megjelent.
2017. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A vezeték nélküli töltés szerintem tök felesleges, még nem tart ott a technológia jelenleg. A 7 Plus tavalyi modell, félek, hogy "nem sokáig" kapja meg a támogatást. Mondjuk az 5S is megkapta az ideit, pedig ez 2013-as. Azért egy minimum 4 évig remélem megkapja a 7 Plus is..
2017. szept. 23. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:

"A 7 Plus tavalyi modell, félek, hogy "nem sokáig" kapja meg a támogatást."


Most támogatás szintjén mi a különbség 7 és 8 között?


Mert egy sima Iphone 5 és egy 7-es között azt mondom van.


De most nem jött ki az ios 11 sima Iphone 5-re, de az újabb appokat még simán le tudod tölteni ios10-re. Majd pár év múlva jönnek olyan appok amikhez nem jó az ios10, min, ios11 kell. 3-4 év múlva.

2017. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél X et ha már megjelent ugyis milliomos vagy .
2017. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 ez igaz. szerintem marad a 7 Plus, még az is nagyon gyors, az egyik ismerősömnek az van, és kipróbáltam :D


#5 Ezt miből gondolod? :D :D :D

2017. szept. 23. 13:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi "baja" nem lesz az iphone-nak ha nem a legújabb ios van rajta.


Akkor van problem ha neked olyan app kell amit nem támogat, pl. ios 7-ed van és az app-nak min. ios 9 kell.

2017. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Captain Logic ***** válasza:
Akkor sincs baj, mert le lehet tölteni a legutolsó kompatibilis verziót
2017. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Akkor sincs baj, mert le lehet tölteni a legutolsó kompatibilis verziót"


Igen olyan van?


Azt hittem ha van pl. egy Iphone 4-esem amin ios 7 van, és az app-nak ios 9 kell akkor szevasz hello, nem lesz olyan app-om.

2017. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne még évekig frissítés a 7-re ? Az 5S is megkap még mindent. Az Apple nem Samsung, hogy 2 év után sz.rjon a régebbi telókra.

Miért lenne milliomos a kérdező, mert van fél millája félrerakva ? Ez normális országban a havi fizetés. És nem a diplomásnak, hanem a kukásnak / takarítónak.

2017. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!