Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik iPhone éri...

Szerintetek melyik iPhone éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elhatároztam, hogy fél millió forint értékben Apple-eszközöket vásárolok. Jelenleg egy iPhone 5S-em van, amit le szeretnék cserélni hamarosan. Néztem az iPhone X-et, az irgalmatlan drága (bár beleférne a keretbe, de nem), akkor jött az iPhone 8, az nekem kicsi azért nem. Amin gondolkoztam az az iPhone 7 Plus vagy a 8 Plus. Szerintetek? Ez mellé még szeretnék venni egy Nike Apple Watch-ot, meg ha belefér, akkor egy AirPods-ot. A 7 Plus és a 8 Plus között csak az A11 chip, meg a vezeték nélküli töltés a különbség ahogy láttam.. Melyik érné meg? 7 Plust olcsóbban kapnék, mint "sima" 8-as. Ti melyiket vennétek a helyeben?

2017. szept. 23. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ez normális országban a havi fizetés. És nem a diplomásnak, hanem a kukásnak / takarítónak."


Én még nem láttam egybe ennyit.


Évek óta dolgozom, de azért enni is kell.


Szerintem az arrébb lesz míg elmegyek egy áruházba és kifizetek 300.000-et egy telefonért.


Vagy többet.

2017. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10 köszönöm, végre egy normális :D


A többieknek is köszi mindenkinek ment a 👍 :)


Amúgy én is úgy tudtam, hogy ha nem támogatott a telefonod, és az app-nak a legfrissebb iOS kell, akkor nem lehet letölteni. De jó tudni, hogy ez nem így van :D

2017. szept. 23. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!