Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes egyáltalán a mai...

Érdemes egyáltalán a mai világban tv-re, vezetékes telefonra előfizetni?

Figyelt kérdés

Persze azokra értem, akiknek korlátlan szélessávú internet elérésük van. Pl. Skype, Messenger hívás ingyen van. Filmek, sorozatok is vannak online. Vagy lehet venni dvd-t.

Nekünk van tv csomagunk, de kb. a 90 % nem érdekel. Animal Planet, összes Discovery, BBC és kész. Filmes adókat már rég nem nézek, mert 5 percenként 10 perc reklám van. Márpedig így a kedvenc filmem is nézhetetlen.


2017. okt. 8. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, viszont az a baj hogy a szolgáltatós csomagokban (legalábbis a Diginél) benne van mind 3 telefon tv net...


Én amit nézni szoktam az a Comedy Central, vagy Humor+ főleg family guy/simpsons/futurama/cleveland show

2017. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 éve nincs tv-m, nem is hiányzik. Amit akarok azt megnézem online.
2017. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha legálisan akarnád csinálni, akkor vagy TV-re fizetnél

elő, vagy valamelyik online streaming szolgáltatóra, pl

Netflix vagy HBO GO. Tehát ígyis-úgyis előfizetés lenne

a dologból.

Az online letöltő oldalak, ahogy a torrent oldalak is

nem épp legálisak, tehát törvényes keretek között ez nem

is lenne.


Megjegyzem, én sem nézek tévét évek óta, a jobb dokumen-

tumfilmeket megnézem, de csak úgy, hogy leszedem az olda-

lakról. 120Mbit (itt a legnagyobb) elég erre is :)

2017. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!