Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360 : A múlt hétvégén...

XBOX 360 : A múlt hétvégén volt egy ilyen akció, hogy ingyenes volt minden XBOX360 & XBOX ONE tulajdonosnak a XBOX LIVE GOLD és azóta mióta lejárt ez a akció ( Múlt hét hétfőn ) nem működik az Xbox live miért?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőtől konkrétan nem működik az Xbox Live , holott egy éves Xbox live gold tagságival rendelkezem és más ismerőseimnek sem működik az Xbox Live , az internet egész jó és az erőssége is , annak ellenére nem kapcsolódik rá az Xbox live szolgáltatáshoz és egy hibakódot ír ki : 8015190B illetve a 80151909 hibakódokat írja ki nekem ( utána olvastam nekik ) , valamint megpróbáltam a Microsoft súgón keresztül is orvosolni . Miért van ez hogy nem megy az Xbox Live ? A választ előre is köszönöm :)

2017. okt. 16. 16:09
 1/4 Germann Jörg válasza:
Nálunk is ez a helyzet,de 2 nap alatt sem jutottunk közelebb a megoldáshoz. Az internet nalunk is ok,probaltunk ezt azt,de a youtube tele van hülyeségekkel,úgy probalnak eljatszani egy hibát,hogy ott ketyeg a live a háttérben,így könnyen megoldja!
2017. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napok óta van valami nagy xbox 360 live hiba. Állítólag dolgoznak a megoldáson.
2017. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ma néztem utána a dolognak hála az Xbox-nak adott egy linket és az Xbox Magyarország honlapjára vezetett és ott volt ki írva angolul egy szöveg hogy dolgoznak a problémán egyébként mind két platformot érinti a dolog : XB360 és XB1 -ek számára ez így szar ugyanígy nekem is sajnos :( remélem minél hamarabb kijavítják a hibát ... Hajrá Microsoft!
2017. okt. 17. 15:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom hülye kérdés de ha lehet linket beilleszteni és közzé tenni itt akkor közzé tenném szívesen és ott található a Xbox live szolgáltatás figyelmeztetés :)
2017. okt. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!