Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha én a media marktba veszek...

Ha én a media marktba veszek egy macbook-ot akkor hivatalos apple garancia jár hozzá?

Figyelt kérdés

Vagy csak azokhoz jár amelyiket az apple storeból veszem?

Honnan vegyem hogy biztosan jó garancia legyen rajta?



2017. okt. 23. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Garancia lesz rajta biztosan, mert kötelező.

A kérdés csak az, hogy ha mondjuk 2 év a gyártói gari, akkor a bolt az nem kezd-e el hárítani 1 év után, hogy lejárt már a kötelező, intézd magad.

2017. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség jaj.


A media markt az hivatalos apple viszonteladó.


Tökmindegy hol veszed az apple kütyüt, istyle, ijoe vagy media markt vagy icentre, ugyanaz a hivatalos apple garancia van mindre.


Azt hiszem apple kütyükre 1 év apple garancia.

2017. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja még annyit hogy az apple.com-on veszed vagy hivatalos apple helyen az mindegy a garancia szempontjából.
2017. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen jár.

Annyi a különbség, hogy prémium kiterjesztett Apple garanciát nem vehetsz hozzá.

2017. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"annyi a különbség, hogy prémium kiterjesztett Apple garanciát nem vehetsz hozzá."


De azt nem is apple adja azt hiszem, hanem a bolt ahol veszed.


Mert pl. iphone-ra és ipad-re a garancia amit az apple ad az 1 év.


Nemde?

2017. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem vehet hozzá kiterjesztett garanciát.

Na látszik, hogy mennyire hozzá nem értő okosok vannak itt fent.

Ugyanolyan garancia jár a gépre, mint bármelyik kereskedésben. Sőt ha EU-n belül veszed a gépet, akkor is jár rá a teljeskörű apple garancia.

Nem okoskodni kéne, hanem utána olvasni az apple oldalán. Csak nem tudom, hogy ez miért haladja meg egyes emberek képességeit. Sosem értettem, hogy miért ilyen helyen kell megkérdezni ahol nyalván nem releváns infót kapsz. Miért nem a gyártó honlapján nézed meg ahol fent van minden????

Pl az istyle oldalán szépen le van írva csak a gúglít kéne használni

[link]


Az apple oldalán is ott van, csak nem pontokba szedve

[link]

2017. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem is tudtam az apple-től tudsz venni plusz év garanciát.
2017. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!