Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire gagyi ez a fülhallgató?

Mennyire gagyi ez a fülhallgató?

Figyelt kérdés

[link]

Laikus vagyok a témában és nem vagyok egy óriási zene/techguru, aki ezerféle fülest meg tud különböztetni a minősége alapján. Nem is tudom mihez viszonyítani, hiszen korábban csak olcsó gyári füleseket és egy Sony MDRZX110 fejhallgatót használtam. Nemrég vettem egy ilyen "agybadugós" fülest és kíváncsi vagyok a véleményeitekre. Mennyire gáz, hogy a háttérben kihallatszik a zene, amit hallgatok? Azt gondoltam, hogy ezek a szilikonos cuccok direkt azért lettek kitalálva, hogy a mellettem lévők ne hallják amit hallgatok, de elég gagyinak tűnik, hiszen 20%-os hangerő mellett is simán lehet hallani, amit hallgatok. Mennyiért lehet olyan fülest venni (és milyet), amire már azt lehet mondani, hogy nem egy gagyi termék.



2017. okt. 31. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem ilyen,de nekem csak "agybedugós " headsetjeim vannak,mivel ezek váltak be.

Valaki szerint lehet gagyi,de pont nem érdekel más véleménye

2017. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejhallgatót vegyél, ha azt akarod hogy ne hallják, és abból is sajnos ma már csak a drágábbak jók, én 8-10 ezerért sem kaptam olyan amin normális minőségű lett volna a szigetelés és mellé még elviselhető minőségben szólt.
2017. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adatok szerint jó. Én az agybadugósra esküszöm. Jó a fejhallgató is, de nagy, azzal mászkálni meg elrakni bonyolult. Bár a Sony-nál sokkal jobbak vannak ennyiért, én kipróbálnám.
2017. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jók az agybadugós fülesek, nekem több is van: JBL T280, az AKG füles, amit a Galaxy S8-hoz adnak, Sennheiser Momentum in-ear... mind agybadugósok, fejhallgatóm nincs is. A Sony, amit linkeltél árkategóriájában szerintem egy kifejezetten jó darab, ha kihallatszik belőle a zene, az azért lehet, mert nem a megfelelő méretű szilikon cucc van rajta. Biztos adtak hozzá különböző méretűeket, végig kell próbálgatni, hogy melyik oldja meg a problémát.
2017. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!