Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg szeretném lepni a páromat...

Meg szeretném lepni a páromat ajándékkal, de minek örülne egy gamer?

Figyelt kérdés

Legtöbbször e-sportos játèkokkal játszik tehát ilyen kiegészítő jó lenne vagy valami hasonló mondjuk ami a játèkhoz kapcsolódik?

Gondoltam arra is, hogy stemen veszek neki játèkot csak nem értek hozzá nem tudom, hogyan kellene.

Esetleg játèkokat is tudtok mondani?

Illetve, hogy hogyan kell másnak megvenni?

Szerintetek jó lenne az is ha olyan játékot vennék amit közösen is tudnánk játszani?

sajnálom ha nagyon buták a kérdések csak meg szeretném őt lepni :)

előre is köszönöm mindenkinek



2017. nov. 17. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nekem volt egy gamer barátom ő egy ilyenre vágyott:


[link]


Halál komolyan :D


De pl jó lehet egy drón is, akár egy pici szobadrón, a gamerek ilyenekkel is szeretnek játszani.

Itthon is lehet kapni bőven, kintről rendelve idő amíg megjön de fele annyiba kerül csak postával együtt. Aliexpressen jók vannak.

2017. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Férjem és én is gamerek vagyunk, de egyikőnknek sem kellene egy drón, teljes pénzkidobás.

Egy közös játék az mindig jó ötlet. Esetleg megnézheted a steam fiókját, ott a profilján van kívánságlista és onnan vehetsz neki valamit.

Nem tudom hogy van-e PCd, vagy csak splitscreen jöhetne szóba. Amit nem gamer párok is szeretnek az a Borderlands, a Portal 2 nek is van egy szuper coop része.

Steamen ajándékozni egyszerű, csinálsz accountot, feltöltesz minimum 5 eurót rá, bejelölöd a barátodat és az áruházban kiválasztasz egy játékot, hozzáadod a kosárhoz, majd megveszed mint ajándékot.

2017. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én gamer vagyok ès imádom a drónokat. A haverok is hasonlóképp.

Játszani nem csak a gép előtt jó.

Amúgy a bögre is tetszik szerintem rendelek is egyet :D


26/F

2017. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:)

Esetleg egyéb ötlet?

2017. nov. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!