Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő elött milyen ajándékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő elött milyen ajándékkal meglepivel lepjem meg a páromat? Ötletek?

Figyelt kérdés
Május végén lesz az esküvőnk,tudom hogy Ő készül valami meglepivel.Én is gondoltam már rá de nem jut eszembe semmi.Képes bögre ,párna nem jó ötlet mert már sok ilyet adtunk egymásnak.Van egy pici babánk már.Köszönöm!
2013. máj. 6. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nászéjszakára hófehér szexi ruci

ilyesmi

[link]

2013. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
nem értem, minek kell most ajándék?
2013. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

őő...mi honnan tudjuk mégis, hogy mit szeret a kedves párod? Mondhatunk általános dolgokat, pl. kiruccanás, wellness, masszázs, motorozás, autósbemutatóra belépő, de igazából a fene tudja ezek érdeklik-e egyáltalán?


A fehér "szexi" fehérnemű meg a férfiak 80%-ának a szemében nem szexi, az legalábbis biztos, hogy a legtöbb nem a fehéret preferálja, így ez elég hülye ötlet. Arról nem is beszélve, hogy ez ilyen csomagoldbemagadszépen ajádnék "nesze semmi, fogd meg jól"...

2013. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok,és férfi.

Akkor én a maradék 20%-ba tartozom,imádom ezeket a fehérneműket,mindenféle színben.


Én inkább az ilyen fényképes mütyüröktől kapok frászt,az üveg italtól, a nekem szánt ruhától és az esélytelen hogy eltalálja mi jó számítástechnikai dolgoktól.

2013. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és nem 16 éves tini vagyok,hanem 34 éves férfi,feleséggel,gyerekkel.A feleségemnek külön polc van az ilyeneknek.
2013. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jaaj de nehéz lett volna két tippet adni!! Az elsőé jó ötlet :-) az utolsónak meg örülök hogy leírta :-) amúgy szerintem a férfiak 95%-éka odavan az ilyen fehérneműért,az 5%-ék meg a saját neméhez vonzódik.Amúggy nem értem miért ne kérdezhettem volna ilyet..mert hogy nem ismeritek a páromat..de több nőt hogy le tudtok cseszni hogy milyen ronda a menyaruhája,ééés ha a párjának abban gyönyörű? Elvileg nem ismeritek a párját de véleményt azt tudtok persze! Érdekes na :-)
2013. máj. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!