Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékkal lepjem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékkal lepjem meg a páromat 4. évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Tudom, közhelyes kérdés, tudom, Én ismerem Őt, de valami egyedi ötletre gondolnék, ugyanakkor olyan ajándékra gondoltam ami tényleg Rólunk szól, nem pedig az Ő hobbijával kapcsolatos..

Mit illik ilyenkor venni?

Javaslatot kérnék.


26/N



2014. dec. 7. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs de halvány lila fingunk sincs mi lehet az ami Rólatok szól.
2014. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi ezen olyan érthetetlen? Ami rólunk szól? Hát mondjuk egy program, egy utazás, egy fotóalbum,- de ezek csak átlagos példák. Bensőségesebb, személyesebb ajándékra gondoltam.
2014. dec. 7. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem személy szerint a hócipőm tele van ezzel az ajándékozási mizériával. ajándék szülinapra, névnapra, karácsonyra, évfordulóra csak úgy stb. ráadásul ezt minden évben.. szerintem menjetek el egy hosszú hétvégére wellnessezni. pl itt egy csomó ajánlat van. még nem is kell rá horror összeget költeni.


[link]

2014. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Választhatsz a sok klisé közül amit felsoroltál.

Semmit információ nem áll rendelkezésünkre mi lehet a ti személyes dolgaitokra megfelelő ajándék.

2014. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Körülnézek mindenképp!! :)


Én sem szoktam egyébként belebonyolódni rituálé szinten az ajándékozásba, de szeretek figyelmes lenni, ha megengedhetem és főleg azért, mert Én sok jót kaptam és kapok is a mostani páromtól.

2014. dec. 7. 09:05
 6/8 anonim válasza:
Valami fényéképes ajándékot, amin a közös képetek van! Az igazán szép ajándék szerintem! (fényképes táblakép stb..) Esetleg valami antikolt ajándék!
2014. dec. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Én tavaly innen rendeltem egy csodálatos ajándékot a páromnak! (10. évfordulónk volt már:)) Nézz körbe, hátha neked is tetszik!

www.egyediajandekok.info

2014. dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi érdekli a férjed, mi a hobbija?
2014. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!