Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Nintendo...

Mi a véleményetek a Nintendo switchről?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék venni egy nintendo switchet és nektek mi a tapasztalatotok mi a véleményetek?
2017. nov. 18. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Korrekt kis gép, ha téged a Nintendo játékok érdekelnek akkor nem fogsz rosszul járni ha megveszed :)
2017. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Playstationhoz és Xboxhoz képest el van maradva szerintem. Népszerűségben legalábbis mindenképp. Főleg autós játékokat játszok, és ebben a zsánerben a Playstationra vannak a leg jobb címek (Gran Turismo Sport, Assetto Corsa, Project cars 2...). Xboxon hasonló a helyzet, csak ott nincs Gran Turismo, viszont van Forza...


Ha nem az autós játékokat nézem, akkor is Playstationra és Xboxra van a legtöbb jelentős cím (GTA V, The Last Of Us, Red Dead Redemption... ... ...). A Swotch biztos jó, de vahy a marketingje gyenge, vagy nem olyan jó hogy az emberek beszélnének róla, vagy nem tudom. De valami oka biztos van, hogy fogalmam sincs, milyen jó játékok vannak Nintendora, soha nem vágytam rá, és a baráti körömben sincs senkinek, vagy nem tudok róla.


Szóval ha beleástad magad, olvastál teszteket, és tetszik, akkor hajrá :)


Magamnak én inkább mást vennék. Nem tudom, hogy van-e hozzá egyáltalán egy ütőképes kormány.

2017. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 switchre leginkább Nintendo játékok vannak

Zelda,mario stb

Ezért veszik akik veszik.

2017. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!