Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemesebb a drágább a TV-t...

Érdemesebb a drágább a TV-t venni? Mi a különbség? Sony Bravia KD-55XE7096 vagy Sony Bravia KD-55XE8596?

Figyelt kérdés
Filmezésre, Netflix, és játékra. PS4 pro lesz mellé.

2017. nov. 19. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább írd le, hogy mennyi pénzt szánnál a TV-re. Biztos vagyok benne, hogy találok neked jobbat annyi pénzért, mint ez a két Sony.
2017. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szirty ***** válasza:
2017. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

figyeld a névben a számokat

az egyik 7es sorozat

a másik 8as

utóbbiban jobb a proci, meg van pár extra


a képe tökegyforma

2017. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 válaszoló, olyan tv-t találj olcsóbban aminek 2 tunere van, és analóg hangkimenete minden jelforrásnál, usb lejátszás esetén is.
2017. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd csak utolsó. Amire a magyarnak nincs pénze, az túlárazott, túlértékelt sz.r. Na de normális, ugyanilyen minőségű és tudású olcsóbb alternatívát egyiknek sem sikerül találni. Ugyanez van pl. néhány Apple termék esetében is. Már évek óta várom a javaslatot, de hiába.
2017. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Samsung 55MU6102


ez jobb, mint a Sony és kb ugyanannyiba kerül :)

2017. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mitől lenne jobb ez a 6os sorozatú samsung? konkrétan?

panel szempontjából a sony esélyes, hogy jobb

2017. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy nem tudnak normális alternatívát mutatni xD Bezzeg fikázni a nem magyar bukszának való terméket és ovis módon pontozgatni nagyon megy. Nekünk volt Samsung és Sony is. A Sony nyert egyértelműen, ezért jelenleg az van. A Samsung nem hozta mindenben ugyanazt a minőséget, sőt valamiben még azt sem.
2017. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szenes43 ***** válasza:
51%
Ha levennétek bármelyik márkának a hátulját azt látnátok hogy mind azonos gyártótól származó alkatrészekből épül fel.A mérnökök hada vért izzad hogy lekörözze a konkurenciát de nehéz újat kitalálni ha azonos gyártmányú háttérbázisból kénytelenek építkezni.
2017. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
200 ezer körül szinte mind ugyanazt tudja. Amire oda kell figyelni, hogy legyen game mód, aminke az impuit lagja általában 30 ms körül van, ez még elfogadható. Valamint ha már UHD akkor legyen HDR kompatibilis. Én most vettem egy Sony Bravia KD-55XE9005, kicsit drágább ugyan, de szerintem LCD létére veri az OLED tévéket. Nem ocsló, de több magyar/nemzetközi fórum szerint ár/teljesítmény arányban a legjobb. Én csak erről tudok nyilatkozni: mély fekete, gyönyörű színek, game módban kb 33-34 ms input lag, UHD, 4:4:4, HDR, 1080p-ben 120Hz. Tudom ajánlani. játékra, filmre
2017. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!