Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy jbl go hangszóróm....

Van egy jbl go hangszóróm. Többi lent! -Mitől lehet ez? -Milyen színűen világít, ah már feltöltött?

Figyelt kérdés

Ha be van kapcsolva, akkor kéken világít benne a lámpa, eddig ha felraktam töltőre, akkor lilán-pirosan felváltva, és egy idő után csak pirosan. Ha kihúzom a töltőt, akkor kikapcsol, de ha töltő nélkül kapcsolom be, akkor bírja, tehát nem merült le.


Előre is köszönöm a válaszokat!



#töltő #LED #töltés #használat #JBL #piros LED #JBL GO #lila led #milyen színű ha feltöltött #szürke jbl
2017. nov. 25. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
kicsit zavarosan írtam. Tehát eddig ha felraktam töltőre, akkor lilán világított, most meg lila-piros felváltva, aztán meg csak piros. alapból kéken világít, ha be van kapcsolva, de nincs töltőn. :D
2017. nov. 25. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Sose figyeltem.

Felrakom 1-2 orara, aztan jo is.

De szerintem ugyan szinu akkor is, ha feltoltott, mint mikor foldugot.

Tehat nincs kulon olyan szin, hogy levan merulve es aram alatt van, es kulon olyan, hogy feltoltott , es aram alatt van.

Egyedul ,,aram alatt,, szine van es lemerult szine.

2017. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi. máshol azt hallottam, hogy amikor lemerül, akkor piros, de nekem akkor is amikor egy ideje töltőn van, és már nem lila-piros. lehet, hogy ha lemerült,és ha feltöltött, akkor egyenletesen piros.
2017. nov. 25. 16:32
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk én telefon töltővel töltöm, ami szintén mikro usb, de lehet benne mozgatni egy nagyon kicsit elére-hátra, balra-jobbra. És amikor mozgatom, akkor is vált sima pirosból lila-pirosba.
2017. nov. 25. 16:34
 5/5 A kérdező kommentje:
az eredeti töltője nincs meg
2017. nov. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!