Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo switch erősebb mint...

Nintendo switch erősebb mint egy fat xbox one vagy egy fat ps4? És a fat ps4 erősebb mint a fat xbox one?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Benchmarkokat akarsz futtatni a játékkonzolon, vagy játszani? Ha játszani, akkor az a jó hírem van számodra, hogy mind futtatja a rá kiadott játékokat problémamentesen.
2017. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy xbox one fat konzolom es kivancsi voltam switch vagy a fat ps4 erosebb mert a fat xboxnal foleg fps ben bar akkor ranezek a digital foundry ra
2017. nov. 27. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Switch a leggyengébb konzol a 3 közül, mert az hordozható is.

Az alap PS4 erősebb az alap Xboxnál (ugyanúgy a Slim PS4 erősebb az Xbox Snél, viszont az Snek több funkciója van).

Az Xbox X erősebb a PS4 Pronál.

Tehát, balról (leggyengébb), jobbra (legerősebb)


Switch < Xbox One (S) < Playstation 4 (Slim) < PS4 Pro < Xbox X

2017. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom h a one x erosebb mint a ps4 pro de nekem fat xboxom van es kivancsi voltam ra bar eleg erdekes h a fat erosebb mint a switch de a switchen tobb jatek fut 60 fpsben mint a fat xbox one
2017. nov. 29. 12:25
 5/5 A kérdező kommentje:
On
2017. nov. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!