Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyik barátom most vett új...

Egyik barátom most vett új számitogépet és néztem nála hogy a gépházba ilyen led izzók világitanak és váltják a színüket is. Mivel én is most tervezek gépet venni érdekelne hogy az ilyen ledek sokat fogyasztanak vagy elhanyagolhato?

Figyelt kérdés
Nem értek sajnos az ilyen dolgokhoz ugy hogy nem tudom hogy ez most alaplap vagy valamelyik alkatreszen van hogy jobban nézzen ki vagy gépházba. Azért is érdekelne mivel akkor is megy nála ez a vilagitás a gépbe mikor az ki van kapcsolva.

2017. dec. 2. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mennyit fogyasztanak, egy villogó gépház nézegetése minden pénzt megér.
2017. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

kb milyen keretből akarsz gépet venni ,mert ha min olyan 120k de talán 100k környékén akkor már ajánlom is neked ezt a gépházat ha azt akarod ,hogy villogjon [link]

de akkor viszont a hardverből kel silányabbat venni ,de nem baj már talán 100k-ból is összerakhatsz olyan gépet ami szintén viszi a mostani játékokat akár full hd-ban ,de ahoz némelyik alkatrésznek használtnak kel lennie!

2017. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A LED szalag nem nagyon drága és nem fogyaszt sokat.

[link]

2017. dec. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!