Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LED tvm van szeretnék venni...

LED tvm van szeretnék venni konzolt ps 4 vagy ps 4 pro vagy xbox s xbox x a jobb választás ilyen tv re? A ezekre jövőre is ki adnak játékokat vagy már nem? Nem akarok csalódni nem értek hozzá most lesz ilyenem előszór azért filózok

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az mindegy milyen típusú a kijelződ, a kérdés, hogy mekkora felbontású és tud-e extrákat pl HDRt. A legtöbb mai TV az full HD 1080p azokhoz bármelyik jó a négyből, de a PS4Pro és az Xbox X az már 4K TVhez is tud elég nagy felbontást. Előreláthatóan még vagy 2 évig biztosan menni fognak ezek a gépek.
2017. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Perszehogy lesz játék, a tizenakárhányéves ps3ra és xbox 360ra is van még uj játék (igaz, lebutitott, de van). Nekem is csak hd ready tvm van, de teljesen jo hozzá az xbox one s.

Viszont az xbox one x vagy ps4pro felesleges, mert nem 4k-s a tv-d. Xboxone s-et ajánlom, nekem bevált,most jo játékcsomagokkal lehet kapni.

2017. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor xbox one s a legjobb a választás
2017. dec. 10. 01:07
 4/7 A kérdező kommentje:
ps 4 prot vetem van fifa 18 cdm hogy tudom aktiválni origint hogy tudjak vele onlinén játszani?
2017. dec. 23. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs PSem, de nem pontosan érthető miről beszélsz. Origin csak PCn van. PS4re kell egy PS4 Fifa lemez. Ezen felül venned kell PS+ (plus) előfizetést 1-12 hónapra, hogy online játszhass.
2017. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van ps 4 eredeti cdm ps 4 re de kéri a csatlakozáshoz valami kodot
2017. dec. 24. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem PSN előfizetést kér.
2017. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!