Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE-t akarok venni. Jó...

Iphone SE-t akarok venni. Jó választás ez a teló? Kinek van ilyen telója, és mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés
Nem menőzésből venném. :D

2017. febr. 15. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó telefon, szerintem a 64GB-osat jobb venni, ha sok zenét tennél rá, sokat fotózol és videózol.
2017. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 gb osra gondoltam de lehet 64 eset fogom venni mert elég sok zeném van a régitelómon
2017. febr. 15. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is SE-m van. Sokkal jobb az 5s-től, lehet, hogy összehasonlitó videókban csak nagyon minimális a különbség, de használat közben érezni azt a plusz erőt. Sokkal gördülékenyebb, gyorsabb és folyamtosabb. Én se menőzésből vettem. Ez csak egy baromság, hogy iPhone csak menőzésre kell, mert mi van akkor ha valaki pl az ios miatt veszi (pl.: én)? Én 16GB-osat vettem. Nekem elég, van akinek nem. Szerintem jó választás, ha nem zavar a 4"-os kijelző.
2017. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam róla hogy kicsi de erős teló aztjiszem 2gb rammal van
2017. febr. 15. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi van benne. Annyira erős mint egy 6s. Igazából ez se egy 6s ami 5s házban van 3d touch nélkül. Megvan még pár különbség, nézz utána. De jó telefon, nyugodtam megveheted.
2017. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsi, erős, szuper kis teló lenne. Kár hogy leromlott a minőség nagyon az almáéknál az utóbbi 2 évben. Majdnem egy éves az SE-m de lölyögős kattogós lett a hangerő gombja, bugos az iOS10. Őszintén a régi 4S-emmel jobban elvoltam.

Egyébként jól kézhez áll, zsebben elfér, ügyes kicsi férfias teló.

2017. febr. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó teló szerintem. Úgy én még nem használtam napi szinten de barátnőmnek az van és nagyon meg van vele elégedve. Kicsi a bors ugye :D

De az fontos hogy ha szeretnéd még délután is használni akkor az ios 10-et kerüld el egyelőre mert neki is az tett be az akkuidőnek elég remdesen.

2017. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld pacsi
2017. febr. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!