Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hova kell bekötni az analóg...

Hova kell bekötni az analóg VU métert?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni az erősítőmbe egy analóg VU métert (link lejebb). Nos ezt hova is kell nekem bekötnöm az erősítőn belül?

[link]



2017. dec. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
A hang kimenetre kell rákötni,elenálás is kellhet.
2017. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a mono/stereo váltó gombra? Vagy a potméterre?
2017. dec. 21. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az általad linkelt oldalon ott volt a dokumentum hozzá, abból már szerintem rá fogsz jönni hogy is kell vele bánni: [link]
2017. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Basszus észre sem vettem a dokumentumot. Bocsi, és köszönöm a válaszod
2017. dec. 21. 22:18
 5/6 Szirty ***** válasza:

Ez nem teljesen olyan hogy bekötöd valahova oszt megy...

Kelleni fog hozzá ugyanis egy elektronika is ami megfelelően meghajtja a műszert.


Ha az erősítő hangszóró kimenetére kötöd, akkor is több kell egy ellenállásnál.

A legegyszerűbb esetben ellenálláson kívül kondenzátor és trimmer poti is kelleni fog.


[link]

2017. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy nem úszom meg egyszerűen :D Nem akarok nagyon nyákot maratni... Esetleg mennyiért csinálják ezt meg nekem valahol?
2017. dec. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!