Xbox One vagy PS4? Hogyan vegyem meg?

Figyelt kérdés
Most karácsonyra kaptunk 100.000 Ft-ot,amiből konzolt szeretnénk venni. Így legalább 2 kontrollernek kéne lennie hozzá,és FIFA 18-at szeretnénk mellé venni. 1 TB-os kéne,hogy hosszútávon jobban megérje. Nem szeretnénk használtat. Melyik fajta konzol a jobb,és miért? Illetve hogyan szerezhetnénk be a fent leírt konzolt? (Esetleg tudunk még a 100k-hoz hozzátenni,de akkor várnunk kell februárig). Illetve gondolom így karácsony után lemegy a konzolok ára valamelyest. Légyszi normális válaszokat írjatok,nagyon fontos lenne. Köszi. :) (tudom nem reális ilyen áron egy konzol,de hátha tudtok ilyesmiről)

2017. dec. 27. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz ez ,106 ezer , de a ps4 slim jobb mint az xbox one slim vagy sima one. En ps4et vennek, es azt is vettem xbox 360 utan,es nem bantam meg.

2017. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Esetleg küldhettek még. :)
2017. dec. 27. 17:29
 3/8 Singularity_amusing válasza:
Én is PS4-et vennék, mondom úgy hogy jelenleg is One-om van. Személy szerint nekem a DualShock 4 és az exkluzív címek is jobban bejönnek.
2017. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb választ is. Igen szerintem is jobbak a PS exkluzívjai,pl. Until Dawn nekem nagyon bejött,habár csak videókat láttam róla. Még szívesen várok egyéb válaszokat is. :)
2017. dec. 27. 17:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi lenne a kérdésem,hogy PS4-en és Xbox-on lehet multiplayerben játszani bármiféle kártyák nélkül? (xboxnál láttam valami live gold kártyát,nem tudom ps-nél van-e ilyen,de ezek nélkül nem is lehet multizni? )
2017. dec. 27. 18:03
 6/8 Singularity_amusing válasza:
Mindkettőn fizetős a multi.
2017. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ,mindkettő fizetős,hasonló árban vannak.
2017. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a +-ok. :)
2017. dec. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!