Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen autórádió fejegységet...

Milyen autórádió fejegységet és hangszórót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ha lehet márka+típus.

Rádióra max 25000Ft, hangszórók (4 db) max 30000Ft.



2018. jan. 15. 22:34
 1/3 JulesTS ***** válasza:

Fejegyseg: Pioneer, Alpine, JVC, Kenwood kozul valassz amelyik jobban tetszik. 25eFt korul mar CD mechanika nelkuli Bluetooth-osak is vannak.

Hangszorokbol meg inkabb csak 2db-ot, de az legyen jobb, pl.: Kicx ICQ 6.2.

Ha hatulra is teszel hangszorot, az csak ront a minosegen...

2018. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátra valóban felesleges a hangszóró, főleg ha többségében egyedül utazol. Én a Pioneer fejegységeit javaslom, előre pedig egy 16,5-ös komponens szettet. Pl nekem Hertz DSK 165.3-am van, fejről hajtva is elég jól szóltak de már erősítőre kötöttem.
2018. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JulesTS ***** válasza:

Pioneer fejegységek tényleg jók, nekem is az van...

Volt Hertz DSK-m is, de annak a PEI dóm magasai fülsértően harsányak, le is cseréltem Hertz ET 26.5 lágy dóm magasra, azzal sokkal szebben szólt. A Hertz ESK-ban ez a jobb magas van, de az már jóval drágább. Ezért is ajánlottam a Kicx ICQ-t, de az olcsóbb Kicx STC sem rossz.

2018. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!