Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az okostévé, ami nincs összekö...

Az okostévé, ami nincs összekötve semmivel, honnan a fenéből tudja, hogy miket néztem meg youtubeon a számítógépen?!

Figyelt kérdés
A gépen néztem valamit, erre kiadja azt ajánlásként az okostévén (nem, nem lehet véletlen. Nem valami nagyon nézett dologról van szó, amit amúgy is kiadna). Hogy lehet ez, ha az elvileg semmivel nincs összekötve, s nem vagyok bejelentkezve rajta? Engem nagyon frusztrál, hogy már minden készülék követ mindent...
2018. jan. 31. 23:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
A Wifire biztos csatlakozva vagy az okostévével is. Így IP cím ugyan az, mint amivel az asztali gépről nézted.
2018. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A youtube tele van szűrőkkel.

Ahogy az első írta, közös a net. Ezért van ez.

2018. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én is a wifire gondoltam. Ha zavar ez a dolog minek vásároltál ilyen tv-t. Ez az egész azért van kitalálva, hogy megkönnyítse az összehangolódást....:D
2018. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#3-as hidd el egy családban azért tudnak az ilyenek vicces dolgokat produkálni. :D


Én egyértelműen sokkal vadabb tartalmakat is megnézek, mint a szüleim.

Azonban néha ők is használják a tv-n a youtube-ot.


Hát volt pár vicces pillanat, amit nem mondtam el és szerencsére ők meg nem firtatták, hogy miért jelent meg ajánlott tartalomként.


Legcikibb az talán az volt, amikor egy hülye haverom belinkelt egy szoptatós videót!

1 hétig jöttek a szoptatós videó ajánlók...

2018. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért én ezt parának érzem. Nem akarom, hogy a családomnak azokat hozza fel ajánlott tartalomként, amiket nekem. S nem is jogosítottam fel erre a szolgáltatót.
2018. febr. 1. 00:26
 6/16 anonim ***** válasza:
De, feljogosítottad, olvasd el még egyszer a Google adatvédelmi, meg felhasználói szabályzatait. Azt hitted, hogy ingyen kapsz tartalmakat? Hmm..
2018. febr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez nem para.

Ez a jövő! Szokj hozzá! Ez ellen nem tudsz mit tenni. Maximum nem használod a szolgálatást.


A szolgáltatót amúgy azzal jogosítottad fel, hogy használtad a szolgáltatását, ingyen.

Cserébe ő ezekkel a feltételekkel működik.

2018. febr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 gnoomage ***** válasza:

Erről mindig a South Park rész jut eszembe, amikor nem olvasta el senki a szabályzatot....


Erre amúgy eléggé lehetett számítani, hisz ez a fő reklám fogásuk az ilyen tévéknek. Azért okos tévé, hogy amit tud megkönnyítsen, ezek között van az, hogy egyből előhozza azt a tartalmat, amit azon a hálózaton többször megnéztek.

2018. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bongessz privat modban
2018. febr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De amugy valaki leirhatna hogyan lehetseges. Mert kozos az IP ,es? Nalunk nem latja tesom az en youtube keresesemet, es ense az ovet. Tehat akkor nem IP alapjan menti ez az adatbazisban. Tudtommal sutikben,de akkor meg nem kellene latnia tv-nek. Esetleg amire gondlnek hogy ha ninca szinkronizalva a youtube akkor megjeleniti az osszes keresest ami azon az IP-rol erkezett. Ez esetben lepj be egy masik fiokkal a TV-n,es akkor a sajat adatait jegyzi. De mondom, valaki irja le mert marhara kivanvsi lettem. Szerintem ott valami gubanc van, mert hogy nalunk az 5 internetes keszuleken nem latjuk egymas keresesi elozmenyeit(nem jeleniti meg) az fix, pedig azonos Ip
2018. febr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!