Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az okostévé, ami nincs összekö...

Az okostévé, ami nincs összekötve semmivel, honnan a fenéből tudja, hogy miket néztem meg youtubeon a számítógépen?!

Figyelt kérdés
A gépen néztem valamit, erre kiadja azt ajánlásként az okostévén (nem, nem lehet véletlen. Nem valami nagyon nézett dologról van szó, amit amúgy is kiadna). Hogy lehet ez, ha az elvileg semmivel nincs összekötve, s nem vagyok bejelentkezve rajta? Engem nagyon frusztrál, hogy már minden készülék követ mindent...
2018. jan. 31. 23:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10-es pont a lényeget nem olvastad el a kérdésből.

"ami nincs összekötve semmivel"


Szóval pont arra, amire tippeltél. Nincs semmilyen fiókkal bejelentkezve.

2018. febr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem IP cim alapjan ajanl cuccokat, hanem a fiokod alapjan. Ahogy az elozo irta, ot kulonbozo felhasznalonak nem fog keresztul-kasul ajanlgatni mindent, csak az adott fiokban tortent bongeszesi-letoltesek alapjan.

Szoval az a megoldas, hogy a tv-nek csinalsz egy gmail fiokot mondjuk mienkazokostv@gmail, es azzal kotod ossze a tv-t. Te pedig hasznalod az eddigi fiokodat, a tv pedig az uj fiokot. Nem fogja a kettot osszemosni tobbet, viszont az okosteve el fogja "vesziteni" par elonyet az uj cimmel.

Vagy, ha egyedul vagy, hasznald a te cimedet, de kikapcsolas vagy ha valaki hazajott, elotte valtsd at az uj cimre, a tobbieknek.

2018. febr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11#

Pont a lenyeget nem erted. Az okos tv nem okos, ha nem csatlakozik az internetre. Tehat TUTI, hogy hasznalja a kerdezo bongeszesi elozmenyeit. Valoszinuleg a kerdezo gugli fiokjat allitottak be amikor a beallitasokat vegeztek.

Le lehet tiltani a Wi-Fi-rol a tv-t, de attol a pillanattol kezdve csak egy egyszeru buta-tv.

2018. febr. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Wadmalac ***** válasza:

Kicst bután nézek a fenti vitára, LG okostévém van, én semmiféle google fiókot nem adtam meg neki, nem is kérte, a tévé mutatja a legutóbbi tévés youtube-ozási történetet, de semmi mást, köze nincs a telefonomról és asztali gépemről nézegetett (és ott szinkronizált) tartalmakhoz.


Szerintem itt egy lényeges pont nem volt tisztázva, az, hogy ez valószínűleg egy ANDROIDOS okostévé, enyém meg nem (WebOS).

Ha androidos, akkor tényleg az a megoldás, hogy csinálni külön fiókot a tévének.

Akkor viszont a saját fiókod e-maljeit nem nagyon fogod rajta olvasgatni.

2018. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 KrYsZ93 ***** válasza:
Hozzátenném hogy bármilyen OS (operációs rendszer) van a készüléken, akkor is be lehet jelentkezni ha a youtube webes felületét használja az illető. De az sincs kizárva hogy eme "ismeretlen" operációs rendszerű tv youtube kliensébe is be lehet jelentkezni.
2018. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Wadmalac ***** válasza:
Ja persze, youtube-on is lehet bejelentkezni. De hát azt már csak észrevette volna a kérdező, hogy megtette. :)
2018. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!