Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbook air 13" 2017: megeri...

Macbook air 13" 2017: megeri venni 2018-ban?

Figyelt kérdés

Teljesen atlagos hasznalatra szanom, es mindenkepp apple termeket szeretnek, ezert gondoltam ra. Egy amerikai oldalon mar feltettem ezt a kerdest, de ott azt irtak, vegyek inkabb prot, mert “az airt kesz vicc, hogy az apple meg arusitja, nem kene mar piacon lennie”. Ezzel csak annyi gondom van, hogy nem magyar penztarcahoz van merve (szerintem) egy macbook pro ara. Oszinten szolva 450.000 forintot nem szivesen adnek ki egy laptopert, de 300-350-et meg kepes lennek.

Nektek mi a velemenyetek errol? Tegyek hozza meg egy szazast a pro-hoz vagy boven eleg atlagos hasznalatra egy sima air is?

Atlagos hasznalat alatt ertendo: netezes, film/sorozatnezes, prezentacio/word/excel stb keszites es jo akksira van szuksegem.


2018. febr. 4. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Viccnek nem nevezném, mert 5gen i5ös proci van benne ami a mai napig nem gyenge, +8gb ram. gyors ssd stb...

kb olyan teljesítményt hoz mint a 2017es 12es macbook.

Egyedül ami tényleg nem a legjobb benne az a kijelző, de azt leszámítva nagyon jó kis gép.

Amire meg használni akarod arra még hosszú évekig bőven elég lesz.


De az új Air árából kijönne egy használt 2015ös 12es macbook, vagy egy 2014-15 körüli retina macbook pro is.

Ha játszanak a használt gépek is, akkor én keresnék egy pár éves retina prot.

Az alap 2014-15ös proknak a teljesítménye kb ugyanott van mint a 15-17es Airnek, csak a kijelző szebb.

2018. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:)
2018. febr. 5. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2015-ös 13" Pro-t vennék. Használtan találni 300.000 környékén, jó állapotban lévőt. Kis szerencsével és keresgéléssel még garanciásat is találhatsz.

Az Air-t pedig nem nevezném vicc-nek...Kijelző tényleg gyenge a Pro-hoz képest, de egyébként nagyon egyben lévő kis gép és az emberek nagy részének bőven elég is.

2018. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most nezegettem oket, es valoszinuleg egy hasznalt prot veszek! A 2017-ben meg normalis usb 2.0, 3.0 sincs, atalakitokat meg pluszba nincs kedvem venni/hordozni melle.

Koszi neked is utolso:)

2018. febr. 5. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Macbookban kerülném a használtat, mivel nem tudni, milyen állapotban van az akksi. Pedig ez egy komoly tétel lehet, még az utángyártottra csere is 50e forint és az közel sem lesz olyan, mint a gyári.

Én tavaly vettem 2017-es Airt, teljesen meg vagyok vele elégedve. Stabil, gyors, megbízható, és egyáltalán nem gyenge, alapszinten videót is lehet vele simán vágni, fotószerkesztés teljesen zökkenőmentes, szóval ha csak nem agyoneffektezett 4K-s videókat akarsz szerkeszteni, akkor nem lesz baj a teljesítményével.

2018. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igen...amcsi oldalon nem véletlen, hogy ezt írtak

ott kevesebb mint 100 ezerrel drágább csak az air nél a 13” pro vagy a 12” macbook


Szerintem még ne vedd meg, idén talán kukázzák az airt és lehet normális kijelzővel lesz majd valami hasonló gép.

2018. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!