Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem áll le a laptopom ventilát...

Nem áll le a laptopom ventilátora. Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Van egy HP 250 G1-es gépem és nem áll le a ventilátora, ha lehajtom a fedelét. Próbáltam megoldani a problémát a gépházban (WIN 10), de semmi haszna nem volt.

Ha megnyomom a hibernálást, akkor is csak elsötétedik a képernyő, de a ventilátor tovább működik.

Működés közben nem veszek észre semmit, akkor rendesen működik, nem zajos, csak ha lehajtom, nem akar leállni. Akksi nélkül is ugyanez a helyzet. Tud valaki erre valami megoldást? Előre is köszönöm! 😁



2018. febr. 14. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Meleg a gép, azért megy. Vagy kiment a diódája, ami érzékeli, ha lehűl a gép, és leállítja a ventit. Tudom a megoldást. Bármennyire is hihetetlen, de szerviznek hívják.
2018. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak már annyiszor voltam szervizben hogy már szerintem így is hülyének néznek 😂

Na mindegy, akkor elviszem megint😅😁

Köszönöm szépen! 😁

2018. febr. 14. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Illetve még egy dolog lehet. Talán nem alvó állapotra van állítva a gép, hanem be van kapcsolva a hibernálás, és hibernálja, amikor lehajtod. Ki kell kapcsolni a hibernálást, és fedél lehajtására alvó állapotot beállítani.
2018. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom 😉
2018. febr. 14. 20:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem szervizbe kell vinnem😔
2018. febr. 14. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:

#3-nak és a kérdezőnek is ajánlom: nézzetek már utána, miben más a hibernálás és az alvás!


Amúgy SZERVIZ. Amig meg nem csinálják rendesen.

2018. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatoska, nekem is azt csinálja a gépem, mikor nem alvóba küldöm, hanem hibernálom, hogy forgatja tovább a ventiket. Úgy hogy ez nem jött be!
2018. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Energiagazdálkodás körül kellene szétnézni, hátha valamelyik periféria ébreszti fel a gépet, pl egér, hálókártya.

1-es: milyen diódája ment ki és hova? Azért hülyeséget nem kell mondani.

2018. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Periféria ébreszti fel? Laptopnál? Windows 10-en? Édes Istenem...
2018. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!