Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Prius sofőrök miért vezetnek...

A Prius sofőrök miért vezetnek ilyen rosszul? Nektek van tapasztalatotok ilyesmiről (pl. egyszer belétek jött egy autó, az is Prius volt) vagy ilyenek


2018. febr. 16. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy van opel, lexus, bmw, etc is.

Azok az autók, ahol túl sok mindenre lehet figyelni, esetűnkben prius városba figyelmetlenné válhat. Értem úgy h érintő paneles ami még jobban tereli a figyelmet

2018. febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
84%
Ez kb olyan szintű kérdés hogy a bmw-k miert nem indexelnek.....meg most azert mert mondjuk valaki nekem jön xy márkával akkor rögtön azt vonom le es egybol altalanositok hogy akkor az xy markat vezetők mind rossz sofőrök....ez hülyeség.........
2018. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Vannak tendenciák, de nem lehet általánosítani. Nekem Suzukis vén banya húzta meg az álló autómat a parkolóban, és még le is akarta tagadni. Szinte minden reggel egy irányba megyek a Homasita tuningos SX4-gyel, mindig keménykedik mindenkivel (persze esélye sincs). Mégse mondanám, hogy minden Suzukis hülye. Bár tényleg sok van köztük. Szintúgy az index nélküli BMW, rengeteg van, de ugyanúgy fekete Audi, Insignia, és meglepő módon színtől függetlenül (gondolom céges) Általában kombi Octavia, Mondeo, Focus stb stb. És még lehetne sorolni.
2018. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Az a baj, hogy annyira "fejlettek" már ezek az autók, hogy leszoktatják a "sofőrjeiket" a vezetésről. Az ember ezekben eltunyul, elmúlik a veszélyérzete, természetesnek veszi hogy az autó mindent megold helyette. Ezáltal nem tudja felmérni a valódi élet adta helyzeteket. "Sajnos" a világ túl tökéletlen már ezekhez az autókhoz. Nem csak a Priusra igaz ez.
2018. febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

prius sofőr vagyok..

Rengeteg esetet írhatnék amikor nem én lettem volna a hibás, persze nálam is előfordul,hogy néha kicsit figyelmetlen vagyok vagy bátor,de ebből a szempontból aztán tökre mind1 milyen autóba ülök.

2018. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
Én is Prius soförként nem gondolom, hogy jobbak vagy rosszabak lennénk másoknál. Talán két apróságot mondanék. Tényleg a Priusban az A oszlop osztotsága / kis ablak / miatt a jobbra kilátás nehézkes. Főleg ha utassal autózunk! A távolságtartó tempomat miatt az autópályán az elöttünk haladó azt gondolja ráér lassan menni, a mögöttünk haladó viszont türelmetlenkedik. Viszont a sok vezetést segítő elektronika nyugalmat ad és nem tolatunk neki a mögöttünk álló autóknak, nem úgy mint nekem egy idióta Passatos!
2018. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat autózgatok, nincs ilyen tapasztalatom. Általában nyugodtan, kiszámíthatóan vezetnek a Priusokban ülő sofőrök, azt sem tapasztaltam, hogy lassan haladva elfoglalnák a belső sávot vagy hasonló tapintatlansággal borzolnák a többi gépjárművezető idegeit. Inkább pozitív irányban térnek el az átlagtól tapasztalataim szerint.
2018. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
23%

Túl hosszú az orra. Mire a sofőr kilát, az orra már a kereszteződés közepén van.

Kisautó nagyon-nagyon hosszú elsővel.

Pedig a nagyobb akku hátra került

2018. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!