Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth fejhallgatót...

Aladar12 kérdése:

Milyen bluetooth fejhallgatót ajánlotok 10e forint alatt?

Figyelt kérdés

Már a sokadik jackes fejhallgatóm megy tönkre 1-2 nappal/héttel a gari lejárta után (kábeltörés stb), ezért szeretnék bluetoothosat. Viszont mivel még nem igazán használtam, ezért a lényeg, hogy olcsó legyen és azért ha lehet szóljon úgy, mint egy olcsóbb Panasonic.

Fontos lenne, hogy nem ilyen fülre rakható kellene, hanem olyan amelyik körülöleli a fület.



2018. febr. 23. 22:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10:

kedves válaszoló, azt aláírom, hogy bluetoothosból nehéz találni jót, de azt állítani, hogy nincs azért elég nagy túlzás. láthattad az első hozzászólásnál, hogy van, csak keresni kell. ezért számítottam olyanra, hogy valaki aki böngészik talál valamit tök véletlen, vagy olyan helyen dolgozik, ahol pont van/lesz rájuk valami akció és tud ajánlani.

az, hogy vezetékesből nem lehet találni normálisat meg tényleg jó poén volt. ismerősöm sennheiser hd-201-gyel rohangált, szerintem nagyon jó hangzása volt, ahhoz képest, hogy 7500 forint volt. másiknak sennheiser hd-202-vel, ugyanaz a jó hangzás, csak 9990-ért. nekem Panasonic RP-HT161-em volt, mert max 3500-ért eszméletlen jól szólt. csak vagy a kábel nem bírta a gyűrődést, vagy a mobil jack csatija volt szar és kilazult.


és hozzátenném, hogy a sokak által nagyratartott beats by dre-t majdnem ledobtam a fejemről mert olyan szinten torzított 1-2 számot, hogy az apple eladókat majdnem megkérdeztem, hogy ezzel valaki tényleg hallgat zenét.

2018. febr. 27. 22:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta hogy a Beats annyira jó. Vagyis de. Biztros találsz youtubeon pár unboxing videót. ahol a gyerek megvette élete első "márkás fejhallgatóját" és hanyadtdobta magát tőle.

Szerintem akit kicsit is érdekel a minőség. Az inkább az AV fórumot olvassa. Hozzáteszem ott nem igazán tesztelnek 5000Ft értékű fejhallgatót. Érthető okokból. Nyilván lehet találni. De az első... Ha úgyvesszük (használt) Mivel kiállíztási darab volt. Nyilván ki lehetett próbálni. Fejhallgatóplázánál ugye lehet ilyet is. Használta?. Miért ne lehetne találni. Ott a jófogás.hu, hardverapró, és rtengeteg FB csoport...

2018. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


Van ilyen is. Ebbe sima vezetélkes fejhallgatót lehet csatlakoztatni. Bár ez sem épp 10 000Ft alatt van. Viszont mivel fel lehet csíptetni. Nagy esélyel kevésbé teszed ki a fejhallgató kábelt törésnek.

Van ugye cserélhető Jack kábeles fejhallgatró is. De ez megint csak a felsőbb kategóriában érhetőek el. Szóval kedves kérdező, Én azt tudom mondani, Hogy szánj rá kicsivel többet. Nem rossz indulatból írtam le a véleményemet. jelenleg 3 Bluetooth fejhallgatóbval rendelkezem. Eddig kb 10db volt az évek során. És egyik sem 10 000Ft-os kategória. Voltak olcsóbbak is. Pl Pioneer SE-MJ561, Ez on ear. De fogjuk rá, nem volt olyan rossz Bár sokkal jobban szeretem én is a fület körülölelőt, Főleg mert télen nem kell sapka

2018. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sőt találtam is. Ezzel pl tuti jól jársz


[link]


[link]


Sajnos ennyi az ára. És ez is csak középosztály, Abból is az alsóbb. A felsőbb kategória ott kezdődik hogy Everest 700 és 80 000Ft körül van

2018. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!