Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen aktív mélyládát ajánlot...

Milyen aktív mélyládát ajánlotok? 40. 000Ft-alatt ha lehet, de nem baj ha egy kicsit drágább Szobába szeretném.

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nem fogja lebontani a házat, mint ahogy ebben az árkategóriában egyik sem, de szerintem én ilyesmit vennék ennyiért, elég korrektnek tűnik a technikai adatok alapján. ha azok nem hazudnak, akkor megéri az árát. Sajnos frekvenciamenetet nem találtam, de abból ítélve, hogy max 150hz-ig megy fel, szerintem jó mély hangja van. Neten olvasott vélemények alapján 4x4es meg 5x5ös szobát gond nélkül kitölti basszussal.

2018. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És olyat össze lehet hozni hogy egy passzív melynyomoba egy neki van való erősítőt rakunk, szóval aktivvá tesszük? És ha igen milyet erdems? Mert most van egy melynyomom csak ugye az a baj hogy passzív.
2018. febr. 26. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, a drágábbik megoldás, hogy veszel egy mono erősítőt és arra kötöd a subwoofert, ehhez még ajánlott egy aktív hangváltót, a fázishibák és esetleges zavaró frekvenciaátfedések elkerülésének érdekében.

Az olcsóbb megoldás egy beépíthető subwoofer erősítő, mint pl az alábbi.

[link]

Lövésem nincs milyen minőségű hangja lehet, de ha le tudja adni azt a beígért 80w-ot, az a teljesítmény bőven elég egy jó subládával.

2018. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem vagyok tisztában teljesen a mono erősítő fogalmával. Csak mélynyomókat tud szólaltatni, vagy hangfalakat is rá lehet kötni?
2018. febr. 27. 15:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, bármilyen hangfalat rá tudsz kötni, de azok tényleg rohadt drágák, kb 150ezernél kezdődik, leszámítva persze a szemétbe való kínai gagyikat. Szóval ha csak subwoofert akarsz vele hajtani, akkor szerintem maradj egy ilyen beépíthető subwoofer erősítőnél. Egyébként a duál-mono erősítésnek, tehát hogy egy sztereó hanhfalpárt egy-egy mono erősítővel hajtasz meg, egy bizonyos kategória alatt nincs sok értelme. Ha ez lenne a célod, maradj inkább a sztereo erősítőknél.
2018. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. És milyen oldalakat/helyeket tudsz ajánlani, ahol még vannak ilyen beépíthető erősítők? Milyen néven keressek rá? Használtan érdemes?
2018. febr. 27. 18:31
 7/14 A kérdező kommentje:
Esetleg? [link]
2018. febr. 27. 18:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Google-be írd be, hogy beépíthető subwoofer erősítő, és keresgélj, ebben sajnos nem tudok segíteni.

Nem hiszem, hogy használtan sűrűn elófordul az ilyesmi, nem hiszem, hogy ha valaki egyszer összárak egy mélyádát, aztán darabokban fogja eladni. De ha mégis találsz, használtan szigorúan csak úgy vegyél, ha van lehetőség kipróbálni, szóval még véletlenül se rendeld meg online, látatlanban.

2018. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2018. febr. 27. 18:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Autós aktív subládát ne vegyél, mert azt egy rémálom lesz szobában működésre bírni. Egyébként a Sal egy korrekt alsó kategória, igazából annyit tudok róla mondani, hogy nem jó, de legalább olcsó.
2018. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!