Navon Stark Nx11. Megéri?

Figyelt kérdés
Láttam ezt a Navon NX11 et meg az NX14 et is. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek megéri e. Olvastam róla hideget és meleget is. Igazából nekem netezésre valamint filmezésre es esetleg tanulásra kellene. Játszani nem igazán akarok rajta. Szerintetek megéri? Vagy melyik éri meg jobban?

2018. febr. 26. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ebből a kettőből lehet választani, mindenképpen a nagyobb kijelzőset. már 52 ezerért meg lehet a neten rendelni.


Mindenképpen vegyél külső adathordozót, a 32 giga tárhelynek kb. a felét az op-rendszer foglalja el...


Office elfut rajta, tanuláshoz lehet használni. Kis munkagép, ilyenre találták ki. A filmeknél lehetőleg ne a 4k-s filmeket akard rajta megnézni, kisebb felbontásnál nem lesz gond.


Itt vehető meg "52"-ért:


[link]


Ennyiért használtakat is lehet találni. Számtech. boltban nézegess használt laptopok után, sokszor vállalnak rá 3-6 hónap garanciát is. Online is lehet találni:


[link]


38000-ért dell laptop is kapható náluk, 6 hónap háztól-házig garancia....

2018. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz használtan is, de kinek kell olyan, ami max 1 órát bír egy feltöltéssel?
2018. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokszor megéri:


pl. a dell latitude e6400 a linkelt oldalról


Főbb tulajdonságok:

Kijelző mérete: 14,1" WXGA LED (Állapot: hibátlan)


Processzor: Intel Core 2 Duo P8400 2.26GHz x 2!!

Memória: 4GB DDR2

Winchester: 160 GB (Állapot: 100% Kiváló)

Videókártya: Intel GMA 4500MHD

Extrák: Webkamera (USBs), WIFI, Bluetooth, SD-Kártya olvasó, Display Port (HDMI-vé alakítható)



Hozzá az akku:


[link]


7190 +990 postaköltség, + 38000ft laptop= 46180, nem 52000...


Fél év gari... erősebb gép, nagyobb háttértár, több memória...

2018. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!