Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol kaphatok Chuwi Vi8 plus...

KrYsZ93 kérdése:

Hol kaphatok Chuwi Vi8 plus alaplapot?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy törött , repedt cshuwi vi8 plus készülékre vagy szimplán egy chuwi vi8 plus alaplapra ami működik.

2018. márc. 8. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Az internet szerint sehol.


Itt van a szervizük, lehet, hogy még foglalkoznak vele.....


Ha akarod, felveheted velük a kapcsolatot:


[link]

2018. márc. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nézegettem de köszönöm ott sajnos 24k ért van az meg már elég sok érte.
2018. márc. 9. 19:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Használtat keresek de lehet törött teljes gép is.
2018. márc. 11. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Amennyiért megjavítják, annyiért nincs értelme... Keres hasonlót típust, újonnan. Nézegesd a netet, keresgess... valamit előbb utóbb találni fogsz.


Ha ennyire kell, akkor a megadott válaszom alapján meg tudod csináltatni. Hetekig meg nem fogunk keresgetni egy alaplapot.

2018. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltatni szeretném hanem megcsinálni magamnak. Csak egy használt alaplap kellene vagy törött gép jó alaplappal.
2018. márc. 13. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a netet még egyszer, még mindig nem tett fel senki eladó chuwi-t, hibásat sem. Múltkor a linkelt kapcsolaton küldtem a szervíznek egy üzenetet, azóta sem jeleztek vissza... Halott lehet a szervíz.....


Szerintem felejtős dolog a megjavítása, bocs.

2018. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget. Ha esetleg valakinek lessz az nyugodtan írhat ide is. Ha már nem aktuális azt jelezni fogom.Addig max porosodik.
2018. márc. 13. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!